הרחקת יונים שיטות חדשניות

הרחקת יונים שיטות חדשניות

אמנם היונה נחשבת לסמל השלום אך לא תמיד זה מחזה נעים כאשר יונים מקוננות לנו בתוך הבית ישנם הרבה מקרים בהם יונים מחפשות מקום לקונן ומצואות לנכון לבוא לינו למרפסת או לכל מיני מקומות שונים בקרבתנו. דבר זה יוצר לנו קצת בעיה מצד אחד יונים אלו הציפורים החביבות הללו שאנו כל כך מכירים ואוהבים אך מצד שני הלכלוך שהם עושות וכן הרעש  והעברת חידקם ומחלות יכול להפריע את מהלך חיינו התקינים.

איך תופסים יונים?

מכירים את זה שאנו רואים במקומות מסוימים בהם מאכילים יונים כגון בגינות ציבוריות או בכל מקום שם ישנם אנשים שמאכילים את היונים אנו רואים מאות יונים נמצאים על הקרקע ואוכלות להנאתן את האוכל אשר הביאו להם האנשים הטובים ותמיד יש את הילד הזה שרץ כדי לתפוס את היונים אך אף פעם לא מצליח . קשה לצוד יונה או לתפוס אותה.

אז מה עושים?

במקרה שיונים החליטו להתגורר איתנו תחת אותה קורת גג זה הזמן לקרוא למדביר יונים מקצועי שיעזור לנו אחת ולתמיד למגר את התופעה. 

מהן השיטות?

קיימות הרבה שיטות בשוק היום על מנת להרחיק יונים וכל מדביר מתרברב בשיטתו שהיא יותר מוצלחת 
השיטה הנפוצה היא קודם כל לגרום להפחדת היונים כדי שיעזבו את המקום כדאי ורצוי לשים רשתות כדי שהיונים לא יהיה להם מקום בכדי לקונן וכן קיימת את שיטת הקוצצים מניחים קוצים בנקודות שהיונים יושבות וכך אין להם מקום לקונן ולשבת והולכות לחפש מקום אחר 
חשוב לזכור כאשר אנו רוצים להרחקת יונים לצמיתות חשוב לעשות זאת על ידי בעל מקצוע מומחה דייע לפתור לנו את הבעיה אחת ולתמיד. 
בכדי לקבל הצעת מחיר משתלמת וכן טיפים להברחת יונים תוכלו להיכנס לפורטל מדבירים.net ותוכלו לבדוק שם מחירים וקבל ייעוץ בנושא הרחקת יונים.

פתחו דף נחיתה חינם