הרחקת יונים

הרחקת יונים


 

לרוב אנו שומעים על הדברת מזיקים, אם זה חרקים או זוחלים למינם. אבל גם יונים נכנסו לתמונה. לא פעם אנו רואים יונים מקננות על גגות, על אדן החלון, או במרפסות , אז נכון שזה נחמד לראות יונה , אבל יחד עם זאת היא מביאה עימה הרבה מחלות, ומותירה לכלוך רב שלא נעים למראה. ומה הפתרון לכך? הרחקת יונים. אילו שיטות להרחקת יונים ניתן למצוא כיום והאם אלו אותן שיטות כמו בהדברת מזיקים וזוחלים שונים? המשיכו לקרוא.

 

השיטות המקובלות להרחקת יונים

 

ישנן מספר שיטות להרחקת יונים שאכן עובדות ומספקות מענה מצוין , ובכך משאירות את השטח נקי וללא יונים מטרידות. השיטות הם:

 

רשתות- אחד הפתרונות המובילים בתחום הרחקת יונים הם רשתות, בעזרת רשת המתאימה לחסימה של יונים לתחום , אותן יונים אינן מצליחות להיכנס ובכך מעדיפות לעזוב את המקום. שיטה זו היא אחת השכיחות שיש וניתן לראות רשתות כאלו על מסתורי כביסה , או מקומות מסתור וכדומה. יחד עם זאת שיטה זו אינה מזיקה ליונים עצמם ולא פוגעת בשלומם, דבר שהוא חשוב לכשעצמו.

 

דוקרנים- את הדוקרנים מציבים על מעקה המרפסת ששם היונים אוהבות לשבת, כאשר הם מבחינות באותם דוקרנים הם פשוט לא מגיעות יותר למקום. אמנם מדובר בהרחקה לא כל כך אסתטית אבל כשאין ברירה ורוצים שטח נקי ובריא , זו אחת השיטות שיכולה לעזור.

 

יש לציין כי מדובר בתופעה שכיחה מאד באזור המרכז, ולכן חשוב מאד לטפל בתופעה זו כמה שיותר מהר ובעזרת חברה מקצועית ובעלי ניסיון בתחום בלבד, ולא להזניח. כי אחרת מדובר במפגע תברואתי חמור מאד.

 

על מנת להפיק את הטוב ביותר מהרחקת יונים מכל מיני שיטות יש לפנות לחברה המתמחה בתחום, חשוב מאד לוודא שמדובר בהרחקה לטווח ארוך ואפילו לצמיתות, שכן לא תצטרכו לשוב ולדאוג שיש יונים בסביבה שיכולות להזיק לכם. אחת החברות המובילות בתחום היא ברכה והצלחה הרחקת יונים – צוות החברה הינו מנוסה ומקצועי ופועל לפי שיטות שבאמת עובדות , לקוחות רבים כבר ניסו את השיטות ועד היום נשארו מרוצים ובלי יונים. אז אם אתם סובלים מביקור לא צפוי של יונים , זה הזמן לפנות אל ברכה והצלחה והם כבר יעשו את העבודה. למידע ופרטים נוספים ניתן למצוא כאן.

 

 

 

 

 

 

פתחו דף נחיתה חינם