גלקסי 4 ואבדות סמרטפונים מה עושים?

אבד לי הנייד מה עושים?

סיטואציה די מוכרת והיא שאתם מחפשים את הנייד שלכם בכל מקום אפשרי ואתם בטוחים שלפני שנייה ראיתם אותו, ובכן לאחר חיפוש מאסיבי הטלפון הנייד לא נמצא ואתם כמעט על סף ייאוש, מה עושים במצב כזה? כיצד אפשר למצוא את הנייד כמה שיותר מהר? טיפים שיעזרו לכם כאשר אתם נמצאים במצב דומה של איבוד הנייד.

מספר טיפים למציאת המכשיר הנייד

בין אם הנייד נגנב או נשכח, או נפל אנו בסופו של דבר רוצים למצוא אותו ולהגיע אליו שהוא בריא ושלם, אבל איך עושים זאת? ובכן ישנה אפשרות אחת שהיא להתקין תוכנה שיכולה למצוא את הנייד שלך התוכנה הזו ניתן להיכנס דרך המחשב הביתי או טאבלט, וכדומה ולראות את התנועה של הנייד ,  במידה והנייד הוא על שקט אפשר להעביר פעולה לנייד שיצלצל, במידה והטלפון רחוק ממך ניתן לנעול אותו ע"י סיסמא .

חשוב מאד לגבות את הטלפון הנייד כדי שאם במקרה הוא נגנב, או אבד יש תמיד אפשרות לשמור את כל מה שהיה בטלפון, תמונות, אנשי קשר, מסמכים חשובים ועוד. 

יש להודיע מייד לספק הטלפון שלך שהטלפון אבד או נגנב, כך תהיה זכאי למכשיר חלופי עד מציאתו או במידה ולא, לרכוש מכשיר חדש.

הדבר הכי חשוב זה לשמור היטב על הנייד, אך כמובן שלא תמיד אנו יכולים לשלוט על כך ובמקרה של איבוד או גניבה ניתן לפעול עם ההמלצות שניתנו למעלה ובכך לנסות ולהשיב את הנייד מהר ככל שניתן ובתקווה שיחזור שוב.

 

חברה מקצועית למכשירים סלולאריים.

כדי להבטיח שירות מקצועי מהיר ויעיל יש לפנות לחברה המתמחה בתחום, אחת החברות המובילות בשוק הטלפונים הניידים היא חברת אייפיקס פון מגוון שירותי מציעה החברה בין אם זה תיקון מסך גלקסי 4, לבין רכישה של מכשיר חדש, החלפת מסך לאייפונים וכדומה. למידע ופרטים נוספים עבור שירותי החברה ניתן ליצור קשר כאן.

תיקון מסך אייפון 5 | החלפת מסך לאייפון 6 | החלפת מסך לאייפד 2
פתחו דף נחיתה חינם