מעוניין להיות קבלן רשום ?

מי אנחנו


המרכז הארצי לקבלני בניין מטרתנו הינה להיות כאן עבורך!

אנו נגייס עבורך אנו נגיש עבורך אנו נסדר את זה בשבילך אנו כאן ורק בשבילך.
חברתנו הינה חברה אשר עיסוקה הינו מתן תמיכה לחברות בכלל ענפים ובראשיתם מתן פתרונות רגולוטוריי.

הינך פועל שנים כקבלן ועד היום אין ברשותך רישיון להיות אחד כזה. אנו מתחייבים לביצוע תוך 32 ימי עסקים יהיה לך ותשלום בגין זה יהיה רק לאחר תליית התעודה על הקיר. 
הינך פועל בתחום כח האדם, מתן שירותי ניקיון כקבלן משנה חברתנו תגיש עבורך ותלווה אותך בכל הקשור בהשגת רישיונות , הן מכתיבת קורות החיים שלך ועד לקבלת כלל התעודות ממשרד הכלכלה.

אנו פועלים בענף השמירה ועובדים בקשר רציף אל מול מנשרד המשפטים, והמשרד לביטחון פנים. אנו נגייס עבורך פוליסות ביטוח מסובכות ע"י חברות מחול. 
יש עבודה שברצונך לבצע ואינך יכול הסיווג שלך אינו ריאלי לכך , ברשותינו חברות בעלות סיווג גבוה ג1-ועד ג5 בכלל ענפי הבנייה ,התשתיות,והביוב.

דירוג האשראי שלך נפגע חברתינו פועלת בתחום ביטול הגבלות ודירוג אשראי מחדש זה זמן רב ומכירה את הנושא על בוריו.

נשמח לתת לך יש גם בתחום הזה.
שווה להרים טלפון: 054

  שירותי המשרד

  שירותים

  רישום קבלנים

  עובדי החברה עובדים מזה שנים רבות בתחום רישום הקבלנים ומכירים את החוקים והתקנות על בוריים. יתרון זה מביא למעשה לכך שבקשות לרישום קבלן חדש המוגשות על ידי החברה מטופלות במהירות ובמקצועיות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוגשות תוך זמן קצר לרשם הקבלנים.לאור המקצועיות בה מטופלות הבקשות המוגשות על ידינו, נדיר שבקשות שהוגשו על ידינו חוזרות לצורך השלמות ותיקונים ולרוב מאושרות כבר בועדה הראשונה בהן הן נדונות אצל הרשם, דבר שיחסוך לכם זמן יקר והרבה כסף.החברה תטפל בשבילכם בבקשה לרישום כקבלן רשום (יחיד/ תאגיד), החל משלב הכנת מסמכי הבקשה בצורה מקצועית ומדויקת, גיוס העובדים בעלי הכישורים המתאימים, התאמת החברה ועובדיה לדרישות הסף של רשם הקבלנים ועד לשלב קבלת הרישיון, ובמידת הצורך גם לאחריו. גם במידה והגשתם בקשה באופן עצמאי ונתקלתם, כמו רבים, בהרבה מהמורות בדרך וקשיים בסיום בטיפול בבקשה והשלמת כל הנדרש על ידי הרשם- אנחנו נדע להשתלב בטיפול בבקשה ולתקן ולהוסיף את כל שצריך עד לאישור הבקשה על ידי הרשם.

  אנו עובדים בצמוד לארגוני הקבלנים ומגישים בקשות תחת מסלול ירוק כמו כן חברתינו אינה גובה עמלה טרם קיבלתם את התעודה !!!!

  קבלן מוכר

  ישנן שלוש קבוצות ספקים עימן מתקשר משרד הביטחון:1. ספק מוכר - יצרן, נותן שירות, משווק, יבואן, יועץ או סוכן שאושר כספק מוכר ע"י הוועדה המשרדית לאישור ספקים מוכרים במשרד הביטחון, אשר שמו נכלל ברשימת הספקים המוכרים של משרד הביטחון. 2. קבלן מוכר- קבלן לעבודות בניה שאושר על ידי הועדה הבין משרדית והוסמך גם על ידי משרד הביטחון לבצע עבודות בניה עבור המשרד. 3. מתכנן מוכר לתכנון ובניה- מתכנן הנותן שירותי תכנון, הנדסה ויעוץ לעבודות בניה אשר אושר לכך על ידי הועדה המשרדית לאישור מתכננים במשרד הביטחון. ספק המבקש לקבל מעמד של ספק מוכר (לא כולל קבלנים ומתכננים) צריך לפנות בבקשה להיכלל ברשימת הספקים המוכרים. אנחנו יודעים להכין ולטפל בבקשות אלו בצורה מקצועית ומהירה שתחסוך לכם זמן יתר והוצאות מיותרות. הרישום כספק מוכר מאפשר לעבוד עם משרד הביטחון ונותן גישה למכרזים באתר האינטרנט של משרד הביטחון

  בשורותינו פועילים, כלכלנים בעלי שם בתחום דירוג האשראי, מומחים בתחום רגולציה לעסקים בין שורתינו אפשר למצוא מומחים בעלי שם בענף שם הקבלנים רואי חשבון אשר הינם מומחים בתחומי ניהול חברות חוץ ועוד רבים אחרים

  בא להיות קבלן גדול ?

  בוא להיות קבלן גדול

  לחברתינו סיווג קבלני בהיקף ג'4 100 אנו מודעים לעובדה כי אין יכולתפיננסית וביצועית לכל קבלן לגשת לכל עבודה בהיקפים גדולים וקטנים אך יש ביכולתו "לגייס את העבודה" אנו נותנים לקבלנים את האפשרות לעבוד תחת כנפינו ולבצע פרוייקטים תחת המטרייה שלנו

  אנו יודעים לספק מטרייה מלאה

  ערבויות בנקאיות, אישורי עובדים פלסטיניים, מערכות לניהול פרויקט, עלויות תקציבים , מהנדסי ביצוע , הנדסאי בניין , מנהלי עבודה ועוד' רבים וטובים.

  פתחו דף נחיתה חינם