החלפת מסך לגלקסי 4 שאלות נפוצות וחשובות

החלפת מסך לגלקסי 4 פלא טכנולוגי מורכב

אם אתם קוראים את המילים הללו כנראה שהנורא מכל התרחש וגם לכם נשבר, נסדק או התנפץ לרסיסים מסך הגלקסי של הסמארטפון האהוב שלכם. אחרי שעברתם את כל עשרת שלבי ההתאבלות המסורתיים של נפגעי תאונות הגלקסי, הגיע הזמן לחפש פתרון ולטפל במסך השבור. החלפת מסך לגלקסי 4 היא אלטרנטיבה ידידותית נגישה וזולה שתאפשר לכם באמצעות מספר דרכים לחדש את המכשיר ולחזור לשימוש שגרתי ומהנה ביום יום.

המסך הוא אחד הרכיבים העדינים והמורכבים ביותר במכשיר הגלקסי שלכם, ומשלב מספר רב של טכנולוגיות טאץ' ותצוגה המאפשרים לסמארטפון להיות מי שהוא. פגיעה בכל אחת מהפונקציות של המסך, לרבות אפילו פגיעה בשכבת הזכוכית המגנה, תוריד מהשימושיות של המכשיר ותהפוך את השימוש מלא נח לעד בלתי אפשרי, הכל בהתאם לסוג התקלה ולחומרת הנזק. בין אם מדובר בפגיעה חיצונית קוסמטית או פגיעה פנימית חומרתית או אפילו תוכנתית, כדאי להשאיר את התיקון והעבודה העדינה הדורשת התעסקות אלקטרונית רגישה לידיים מיומנות המכירות את  התהליך ובעלות הכשרה מתאימה לתיקון הנדרש.


מעבדות להחלפת מסך

תיקון מסך גלקסי 4 היא פעולה רגישה ומורכבת, אך בידיים של טכנאי מקצועי ומיומן עם ניסיון מתאים זוהי לא יותר מפעולה קצרה וקלילה הדורשת התעסקות ברכיבים האלקטרוניים של המכשיר וכמה הגדרות עד שתוכלו לקבל את המכשיר בחזרה לשימוש רגיל ונח. בשביל לדעת שאתם בידיים טובות כדאי להגיע אל מעבדה עם חוות דעת וביקורות וציונים גבוהים, מה שיבטיח לכם עבודה איכותית אחראית ואמינה. כדאי לדעת כי כיוון ששוק הסמארטפונים ומכשירי הגלקסי בפרט הוא שוק תחרותי וגדול, ישנם לא מעט חלקי חילוף מזויפים אשר לא רק יהוו תחליף גרוע עם ביצועים ירודים, אלא גם לא יחזיקו מעמד זמן רב כמו חלקים מקוריים ואף יוכלו לגרום לנזקים משניים. על כן כדאי להבטיח על ידי הגעה אל מעבדה רצינית ובירור עם הטכנאים כי משתמשים בתיקון רק בחלקים מקוריים, ולהבין מה טיב האחריות שניתנת על העבודה ועל החלקים.

עלויות וזמני תיקון

כיום, השוק הפך תחרותי יותר וייותר ועלויות החלפת מסך לגלקסי 4 ואורך הטיפול ירדו משמעותית. עלות ממוצעת של החלפת מסך לגלקסי 4 יכולה לנוע סביב ה 450 ש"ח, כאשר המחיר נע בהתאם למיקום המעבדה, אופי השירות וסל השירותים הניתן בנוסף להחלפה. לרוב החלפה לא צריכה לקחת יותר מיום עבודה אחד וזאת אחרי שהתחשבנו בעומס עבודה רגיל של מעבדה. אל תתפשרו על איכות הטיפול ואופי השירות הניתן לכם, וכמובן דאגו שהמכשיר שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר שניתן לתת לו.

מעבדה לתיקון LG | בוג המעבדה | תיקון מסך לאייפון 6
פתחו דף נחיתה חינם