עובד ניקיון, קבלן ניקון או בכלל חברה?

הרצליה טיפוח

הרצליה טיפוח

 

כשהוקמה הרצליה, היא הייתה מושבה בעלת פוטנציאל התפתחות גדול. היום, אפשר לראות שהפוטנציאל מומש, ובעיר גרים תושבים רבים ומתקיימים בה חיים תעשייתיים מפותחים הכוללים את נמל הרצליה, מפעלי תעשייה וענפי שירותים רבים כמו חברת ניקיון בהרצליה.

בכל אותם בתי העסק והמפעלים, כמו גם מלונות ואפילו בבתים פרטיים ודירות, צריך לפעמים עזרה בשמירה על הסדר והניקיון. אל דאגה הרצליה, יש לאן לפנות.

 

לא סתם עיר אי שם ליד תל-אביב

למרות קרבתה למרכז (כ10 ק"מ מתל-אביב), הרבה אנשים בטוחים שברגע שיוצאים מתל-אביב הרבה יותר קשה למצוא שירותים מסויימים וביניהם שירותי ניקיון. אך גם 10 ק"מ מחוץ לתל-אביב, וגם בלי קשר לעיר הגדולה בכלל, יש חברות ניקון בהרצליה שהן מצויינות ויוכלו לעזור לכל אחד ואחת.

 

לגרים בהרצליה

בהרצליה נמצאים בתים מכל הסוגים; מדירות קטנטנות, דרך דירות ארבעה חדרים למשפחה, ועד לווילות מפוארות. כל אחד מתושבי העיר יכול להרגיש צורך בחברת ניקיון בהרצליה שתעזור לו בבית, וכל אחד יכול גם למצוא סידור שיתאים למצבו הכלכלי ויענה על צרכיו.
אנשים שיש להם פחות אמצעים כלכליים ישמחו לדעת ששירותיה של חברת ניקיון לרוב עולים הרבה פחות כסף משירות ניקיון של אדם פרטי, וזאת מבלי להוריד באיכות הניקיון.

בהרצליה ישנם בתים עצומי מימדים, כאלה שבלתי אפשרי לאדם לא מקצועי להיות אחראי על הניקיון והסדר בהם לבדו. דרך חברות ניקיון שונות בהרצליה אפשר להעזר בכמויות שונות של אנשים ובתדירויות שונות, לפי הצורך בבית.

 

לעובדים בהרצליה

בהרצליה המתקדמת תעשייתית, ישנם הרבה בתי עסק, משרדים ומלונות. במקומות כאלה נמצאים מדי יום עשרות, מאות ולעיתים גם אלפי אנשים ביום, וכמות הלכלוך והבלגן הנוצרים היא בהכרח ובטבעיות גדולה מאוד. מתוך אותם אנשים, אין מי שיהיה אחראי על הסדר והניקיון, ולכן מוכרחים לשכור את שירותיה חברת ניקיון בהרצליה, מכיוון שמנקה פרטי/ת אחד/ת לרוב לא יהוו מספיק כוח אדם.

כדאי לברר עם חברת הניקיון מה ההתנהלות שלה במקומות עבודה כאלה, כמה יעלה לכם השירות והאם יש לה עובדים שיודעים לעבוד בסביבה כזו, השונה בהרבה מדירה או בית של אנשים פרטיים.

 

 

תמיד כדאי ביותר לבדוק את כל האופציות לפני הבחירה באחת מהן. יש קרוב לשלושים חברות ניקיון המציעות את שירותיהן בהרצליה, אז מותר להיות מעט בררניים. בחרו את החברה שמתאימה לכם ביותר.

עובד ניקיון, קבלן ניקון או בכלל חברה?

עובד ניקיון, קבלן ניקון או בכלל חברה?

 

בכל הקשור לשירותי ניקיון למיניהם, ישנן תמיד שלוש אופציות מובילות, לכל אחת חסרונות ויתרונות; חברת ניקיון, קבלן ניקיון או עובד ניקיון פרטי.

 

עובדי ניקיון

העסקת עובד פרטי דורשת מאיתנו אחריות די גדולה. עלינו לדאוג לו לביטוח מתאים, ולוודא שהוא מקבל את כל התנאים המגיעים לו. בנוסף יש לדאוג לדברים קטנים (אך חשובים) כמו שי לחג או ימי חופשה.
אך למרות כל אלה, לעובד ניקיון פרטי ישנם גם יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם. כשבוחרים עובד ניקיון פרטי, בדרך עושים זאת עקב המלצות וביקורות על האדם הספציפי הזה, ועל בסיס כימיה ותקשורת ביניכם. האדם כבר מכיר את ביתכם, יודע מה לנקות כיצד, מה המקום של כל דבר, ויש ביניכם מערכת אמון.

 

חברת ניקיון

משום מה, אנשים רבים בטוחים ששירותיה של חברת ניקיון מתאימים רק לבתי עסקים, אך הם טועים. חברת ניקיון יכולה להיות מאוד יעילה לבתי עסק כמו מלונות וחנויות, אבל שירותיה מתאימים גם לניקיון בבתים פרטיים.
לשימוש בשירותיה של חברת ניקיון יתרונות בולטים; ראשית, חומרי הניקיון הם תמיד חומרים מן השורה הראשונה. שנית, אם יהיה לכם צורך בניקיון מיוחד, כמו פוליש או ניקיון אחרי שיפוץ, לא תצטרכו לחפש בעלי מקצוע גם לכך מכיוון שאתם כבר בקשר עם
חברת ניקיון שמציעה שירותים גם מסוג זה.
לפני חתימה על הסכם עם חברת הניקיון, וודאו שעבודי החברה מועסקים בתנאים הוגנים ושהם מקבלים את כל מה שמגיע להם. אתם לא רוצים לקחת חלק בהעסקה לא הוגנת של אנשים. מומלץ גם לבדוק מה הוותק של החברה. חברה עם וותק כנראה עוד קיימת בגלל שהעובדים מרוצים, מה שמראה על העסקה הוגנת, וחברה אמינה.

 

קבלן ניקיון

קבלן ניקיון הוא כמו מן חברת ניקיון קטנה. הוא אחראי על העסקת כמה עובדי ניקיון, ועל תיווך בינהם לבינכם. זה יכול להיות פתרון מעולה אם חשוב לכם הקשר האישי וההיכרות של עבוד הניקון עם הבית שלכם, אבל לא מתאים לכם להתעסק בכל מה שקשור להעסקתו ולתנאי העבודה. בנוסף, אם המנקה שמוכר לכם לא יכול להגיע ביום מסויים, קבלן הניקיון ידאג למחליף, כך שהבית או העסק שלכם יישאר נקי. אך עם הזמינות הזו מגיע גם חיסרון גדול. לא תמיד יגיע עובד שמכיר אתכם או את הבית שלכם. כך שאם יש פריט בביתכם שדורש אופן ניקיון ספציפי, תאלצו להסביר זאת בכל פעם שמגיע לביתכם עובד ניקיון חדש.

 

 

חשבו על הדברים, השוו מחירים, קבלו המלצות ממכרים, והחליטו באיזו דרך תרצו לשמור על הבית או על העסק שלכם נקי ומסודר.

פתחו דף נחיתה חינם