פוליש וניקיון בתל אביב

פוליש לרצפה

אחד העסקים החמים כיום בשוק הוא פוליש לרצפה.

אז מהו בעצם פוליש ?

פוליש הוא תהליך שבו מורידים את השכבה העליונה של רצפתכם, מנקים טוב טוב את השטח ולאחר מכן שמים מעל רצפה מגנה וחדשה. השכבה החדשה היא נוצצת ומבריקה ונראית כאילו הרגע התקנתם את הרצפה בביתכם.

למה אני צריך פוליש ?

ראשית, פוליש לרצפה הוא תהליך שכל רצפה צריכה לעבור לאחר מספר מסויים של שנות שימוש. אם אתם רואים שרצפתכם כבר לא מתנקה אחרי הליך שגרתי של נקיון- סימן שאתם צריכים פוליש.

סוגי פוליש לרצפה

ישנם ארבעה סוגים בולטים של פוליש לרצפה:

1.      פוליש ווקס- פוליש שמעניק למרצפות הבית שכבת מגן. התהליך מתבצע כאשר מנקים את הבית ומבצעים לרצפה פוליש ייחודי ולאחר מכן מצפים את הרצפה בשכבת שעווה דקה שמותירה לרצפה מראה מבריק ונקי לאורך זמן.

2.      פוליש קריסטל- ההליך כולל נקיון והברקה של המרצפות על ידי מכונת פוליש ולאחר מכן הברקה קריסטלית. פוליש קריסטל מתבצע על ידי חימום של חומר מיוחד והחדרתו אל תוך מרצפות האבן בבית. עבודה זו מבטיחה רצפה נוצצת ומבריקה העמידה מפני שריטות למשך מספר שנים.

3.      פוליש אקרילי- שיטה שמאפשרת ניקוי ייחודי של רצפות בטון. השיטה מתאימה במיוחד למפעלים ובתי עסק.

4.      פוליש סילר- פוליש זה מתבצע על ידי ליטוש מרצפות האבן במקום הנבחר באמצעות רשת יהלום. הברקת הרצפה מתבצעת בעזרת חומר איטום, סילר אטום שמגן על המרצפות מפני נזקים לאורך זמן.

למה לא לעשות פוליש לרצפה לבד בבית?

כיום, ישנה האופציה לרכוש עצמאית את מכשיר הפוליש ואפילו את החומרים בהם אנשי המקצוע משתמשים כדי לקבל גימור מושלם. למה שלא תעשו זאת בעצמכם? כמו כל דבר, אנשי מקצוע יעשו את זה טוב יותר, זאת העבודה שלהם. בנוסף, רצפה היא משהו שלא מחליפים כל שנה או שנתיים. לכן, את הפוליש אתם תבצעו פעם לכ-4 שנים. זאת אומרת, הפוליש חייב להיות יסודי ומושלם כי אתם לא תבצעו אותו שוב בקרוב. אנשי מקצוע יעשו את זה בשבילכם בדרך הטובה והיעילה ביותר. באחריות!

 

איך בוחרים חברת ניקיון?

חברת ניקיון טובה יכולה להתאים לכל אחד, בין אם מדובר בלקוח מבניין משרדים גדול או בין אם מדובר במשפחה בדירה בבניין. כל אחד יכול ליהנות משירותי ניקיון מקצועיים ולחסוך זמן רב, השאלה היא איך בוחרים חברת ניקיון טובה?

בשוק קיימות כיום מגוון רחב של חברות הפועלות בתחום הניקיון, הן מתפרסות בכל רחבי הארץ ומסייעות בניקיון כלל סוגי המבנים. מרבית חברות הניקיון מתמקדות בלקוחות מהתחום העסקי כגון: בנייני משרדים, חנויות, קניונים ואחזקה של בנייני מגורים רבי קומות. מלבד כל זאת קיימות חברות העוסקות גם בניקיון בתים פרטיים, דירות וחללים קטנים יותר.

דברים שחשוב לבדוק לפני:

לפני שמתחילים לצפות ולקוות חשוב לבדוק כי חברת ניקיון איתה אתם נמצאים במגעים לפני תחילת העבודה אכן מספקת שירותי ניקיון למקום בו אתם צריכים אותם (לא כל החברות יכולות לספק שירותי ניקיון לבניין משרדים גדול או להפך, לא כל חברה תהיה מוכנה לעבוד בבתים פרטיים).

לפני שאתם בוחרים חברה מתאימה לצורכי הניקיון תערכו רשימה של כל הדברים בהם אתם מעוניינים כחלק משירותי התחזוקה של הבית. פעמים רבות חברות ניקיון אינן עוסקות בניקיון נטו, הן יותר סוג של שילוב בין חברות ניקיון לחברות אחזקה המקנות מגוון רחב של שירותי ניקיון ואחזקה כלליים כמו פוליש והדברה וכ"ו. במידה ויש לכם עניין ביותר מדבר אחד שהוא שירותי הניקיון עצמם כדאי לכם לפנות לחברה שמתעסקת במתן אותם השירותים שאתם זקוקים להם, כך תוכלו לחסוך לעיתים גם כסף וגם זמן.

מידת ההתאמה של החברה ללקוח:

מידת ההתאמה של חברת ניקיון ללקוח תלויה במספר גורמים עיקריים:

מגוון מתן שירותי החברה- אילו שירותים החברה מספקת, האם היא דואגת לספק את כל השירותים הדרושים לכם.

כוח אדם ושעות עבודה- האם לחברה יש מספיק כוח אדם לספק לשירותך, האם הם יכולים להגיע בשעות הנוחות לך.

מחיר הוגן ומתאים לכיס- האם החברה מספקת מחיר הוגן, כזה שיתאים לכיס שלך.

שלושת קטגוריות אלו הן העיקריות בבדיקת התאמה בין חברת ניקיון ללקוח. כל אחד המחפש חברת ניקיון צריך לעשות רשימה מדויקת של הצרכים שהוא רוצה שחברת הניקיון תמלא (בין אם מדובר בניקיון חלונות, פוליש וכ"ו) והאם המחיר שהיא מציעה תמורת כל זאת מתאים ומשתלם לו.

חידוש המקום במחיר מצחיק:

אחת הפעולות הנפלאות של חברת ניקיון היא חידוש החלל שאתם מעוניינים בו. באמצעות פעולות פשוטות כמו פוליש או הברקה מיוחדת של ארונות, חלונות ועוד ניתן לתת לבית מראה נקי ורענן ממש כמו חדש. שיטות אלו מאפשרות ללקוח לחסוך את הכסף של שיפוץ ופשוט לחדש את הקיים אצלו בבית, כך הוא חוסך כסף רב ונהנה מחלל מחודש ונעים לעין.

מצב לדוגמה הוא מעבר לדירה חדשה עבורכם אך בחינת השנים לא באמת נחשבת לחדשה בשוק. במקרה כזה ניתן לגרום לה להראות לחדשה ולרעננה גם ללא שיפוץ נרחב. חברת ניקיון יכולה לסייע לכם בדבר, אתם יכולים לעשות פוליש לרצפה כך שהיא תבריק ותיראה כמו רצפה חדשה ונוצצת. תוכלו לבקש לעשות ניקיון יסודי לחלונות ולדלתות הארונות (במטבח למשל) כך שיחזור אליהם הברק הראשוני והם יראו נקיים וחדשים.

כל אלו חשובים מאוד בעת בחירה בחברת ניקיון, בין אם מדובר בבית או במשרד חשוב לבדוק טוב את החברה לפני שאתם מחליטים לעבודה איתה. רבים מהחוזים הנחתמים עם חברות הניקיון לתקופה ארוכה הם חוזים מחייבים וקשה עד בלתי אפשרי להשתחרר מחוזה כזה לפני תום התקופה. בדקו בצורה קפדנית את הצרכים שלכם לפני שתחפשו בכלל חברת ניקיון ואז נסו למצוא חברה המתאימה לאותם הצרכים.

 

פוליש וניקיון בתל אביב

במטרופולין חסרת המנוחה ששמה תל אביב אין ספק שהמצרך הכי יקר הוא זמן, לשם כך חברות ניקיון רבות מספקות שירותי פוליש וניקיון בתל אביב. העבודה והמשפחה תופסות זמן נכבד משגרת יומנו ובקושי יש לנו פנאי לדברים נוספים, כל רגע ביום חשוב ולכן רבים שמחים להיעזר בשירותיהם של חברת ניקיון מיומנת.

 איך להספיק הכל?

בעידן המודרני כל אחד רוצה להספיק הכל, להיות עובד מצטיין איש משפחה נאמן שתמיד נצא שם ואדם שחי את החיים ומנצל את רגעי הפנאי שלו. עם כל אלו עולים הצרכים הבסיסיים שלנו כמו מזון וסביבת חיים נעימה, מזון קל לספק כיום בכל פינה יש מסעדה ואוכל שניתן להכין בקלות בסופר. ואיך ניתן לפתור את בעיית הסביבה שלנו? כאן נכנסות חברות הניקיון!

ישנו הציע רחב של חברות פוליש וניקיון בתל אביב, כמות המשרדים והבניינים רבי הקומות מצריכים תחזוקה מתמדת של עובדי ניקיון. חברות אלו עבדות גם עבור אנשים פרטיים המעוניינים בתחזוקה שותפת של הבית כך שתשרה בו אווירה נעימה. חברות ניקיון מהסוג הזה ידאגו לספק לכם בזמנים קבועים שירותי ניקיון על ידי עובדי ניקיון מקצועיים כל זאת תוך כדי שמירה על מחירים אטרקטיביים ועמידה מוקפדת בזמנים.

למה לשפץ אם אפשר לחדש?

מרבית הדירות בתל אביב הן ישנות ועומדות כבר עשורים רבים, המרצפות הארונות והחלונות כבר בלויים וניתן לראות עליהם את השנים. כמובן שניתן לשלם כסף רב ולערוך שיפוץ מקיף, אך כסף לא גדל על העצים ויש צורך לעיתים במציאת פתרון זול לחידוש הבית. פתרון שכזה יכול להיות פוליש לרצפה תהליך בו מפרקים את השכבה העליונה של המרצפות ושמים שכבת מגן חדשה ומבריקה כך שהמרצפות יבהקו ממש כמו חדשות.

בעיה נוספת היא בארונות ובחלונות הם מתמלאים שריטות לכלוך ובכלל רואים עליהם את סימני הזמן על חברות פוליש וניקיון בתל אביב מתמחות לא רק במתן שירותי פוליש וחידוש הרצפה אלה הן בעלות טכניקות ניקיון מיוחדות המחדשות את דלתות ארונות המטבח למשל ומנקות בחומרים מיוחדים את החלונות כך שיבריקו ויראו ממש כמו חדשים.

פתחו דף נחיתה חינם