פ.נ.ק כלי עבודה ואספקה טכנית

פ.נ.ק כלי עבודה ואספקה טכנית

כלי עבודה ואספקה טכנית- מהפטיש והמסמר עד היום !

פעם לכל גבר בבית היה ארגז כלים קטן ובו כמה כלי עבודה חובה כמו: פטיש, מברג, פלייר וטסטר. לכל נזק או בלאי בבית לא היו מזמינים ישר אנשי מקצוע, אלא שכל גבר היה מנסה והרבה פעמים גם מצליח לפתור את הבעיה לבד, מוציא את ארגז הכלים, הולך לחנות לכלי בניין הסמוכה, קונה עוד כמה חומרים ומתקן לבד.

היום שוק כלי העבודה ואספקה טכנית הוא עולם ומלואו עם מכשירים ומוצרים שעושים את החיים קלים, מאפשרים לתקן כמעט כל דבר בשיטת עשה זאת בעצמך או משמשים בעלי מקצוע בתחומי עשייה רבים.

רוב המכשירים והמוצרים בשוק כלי העבודה והאספקה הטכניים הם מיבוא והם משווקים כדי לספק פתרון לתיקונים או לבנייה ולהרכבה, חיתוך, קידוח ועוד.

פריחת רשתות החנויות של עשה זאת בעצמך בארץ, יצרה דרישה גדולה מאוד בשוק כלי העבודה והאספקה הטכנית המאפשרים לכל אחד ובעיקר לבעלי יד הזהב המוכשרים, להרכיב ולהתקין מוצרים מודולריים המשווקים היום ברשתות ידועות עד כדי מוצרים מוגמרים נאים.

בשוק כלי עבודה ואספקה טכנית ניתן למצוא היום כלי חיתוך, אביזרי חיבור, פטישונים, ברגים, כלי עבודה חשמליים, מסורים, טרזנים, כלי קיבול, סוגי מספריים שונים קטנים וגדולים, מעגילה מפתח צינורות, מפתחות לברגים, מפתח שבדי, מקצועה, מקדחות יהלום ואחרות לשימושים שונים, מברגים, מלחציים, מכוש, לומים, טסטר ועוד ובנוסף כמובן ארגזי כלי עבודה בגדלים שונים, עם כמה קומות הנפתחים לראווה ומציגים עולם ומלואו של כלי עבודה ואספקה טכנית.

יש גברים שעבורם חנות לכלי עבודה ואספקה טכנית היא כמו סיור בחנות ממתקים והם אוהבים לרכוש מכשירים וחומרים שונים לכל מטרה, כי מתי שהוא בעת הצורך, הם ישלפו אותם ויבצעו איתם פעולות תיקון כלשהם, או פעולות יזומות של בנייה והרכבה. יש כאלה החובבים את מלאכת הנגרות ובנייה של מוצרים וכל מה שהם צריכים זה באמת ארגז כלים מלא ומושלם.

בכל חנות כל כלי עבודה ואספקה טכנית, ניתן לרכוש היום מלבד החומרים והמוצרים, גם ארגז כלים גדול ואיכותי, בעל קומות ונישות מעניינות לסוגי פריטים שונים, ואין כארגז כלים המייצג יותר מכל את בעליו.

ישנם ארגזי כלים סטנדרטיים ויש משובחים המשולבים גם עם מתכת. ישנם קטנים המכילים רק מספר כלים ומכשירים בסיסייים ויש כאלה בעלי נפח וקיבולת גדולים שיכולים להכיל עולם ומלואו של כלי עבודה ואספקה טכנית מכל הסוגים, הדגמים והחדשנות האחרונה.

בעלי ידי הזהב שניגשים היום לחנות של כלי עבודה לאספקה טכנית, מתנהגים פחות או יותר כמו שפעם התנהגו כל הגברים במשפחה. הם לא היו פונים לחנות למכירת כלי בניין ומבקשים מהמוכר שם של בעל מקצוע, הם היו באים הביתה, מרכיבים לבד מנעול, מתקנים לבד משקוף, בונים שולחן ועושים כמעט כל תיקון שדרש הבית מלבד עבודת זגגות, לשמה היו מזמינים את הזגג.

היום נחלקים לקוחות של תיקונים ללקוחות שלא מבינים כלום בשום דבר ומזמינים בעלי מקצוע על כל דבר שדורש תיקון ואפילו התקנת מדף על הקיר ויש את אלה, שמזכירים את הגברים של פעם, שמלאכת יד עבורם הייתה גם סוג של תחביב מעבר לסיפוק שנוצר כאשר ניסרת עץ בעצמך ובנית שולחן לבד, מעשה ידך לבית שלך.

אין כמו סיפוק של בעל ידי זהב שיכנס לנקודת שיווק ומכירה של כלי עבודה ואספקה טכנית ויצא משם עם כמה כלים וחומרים ואחר כך, בכל הזדמנות יציג לפני מכריו את השולחן החדש שבנה ואת השרפרף או המשקוף שתיקן במו ידיו.

 פתחו דף נחיתה חינם