מהי החלקת קראטין על בסיס אורגני?

מראה השיער מושפע מהאופנה. בשנים האחרונות ישנה עליה במספר הנשים עם שיער חלק וטרנד הגובר הוא שיער חלק. לכן ישנן הרבה נשים שפונות למעצבי השיער ומבקשות החלקת קראטין. אלא שלאחר טיפול של החלקת קראטין דורש השיער טיפול שונה מן הטיפול הרגיל  שקדם לו.

שיטת החלקת השיער הנפוצה היום היא החלקת קראטין. החלקת קראטין הינה דרך מתקדמת ומודרנית להחלקת שיער, זאת בניגוד לשיטות החלקת שיער ישנות שעשו שימוש במוצרי שיער שהזיקו לשיער והפכו אותו במשך השנים לשיער פגום עקב חומרים רעילים ומסוכנים. החלקות השיער החדשות עושות שימוש עם מוצרי שיער אורגניים, העשויים מחומרים שלא מזיקים לשיער ואף מטפחים אותו.

עם זאת, החלקת שיער כוללת שימוש עם מוצרי שיער חזקים שנצמדים לשערה למשך זמן רב לאחר מכן.
על מנת לשמור על השיער מפני בעיות ונזקים, נצטרך להשתמש עם מוצרי שיער משקמים לשיער לאחר ההחלקה.

החלקת קראטין על בסיס אורגני הינה החלקה אורגנית, החלקת שיער המשקמת ומעניקה חיים לשיער פגום ויבש. סוג זה של החלקת השיער מיועד לשיער שנפגע כתוצאה מצביעת השיער פעמים רבות, צביעה עם רמת חמצן גבוהה, הבהרה וכמובן החלקות כימיות אחרות.

בתהליך החלקת קראטין החלבון חודר אל תוך הסדקים שבשיערה ומשקם אותה לגמרי אך לא לצמיתות, ההשפעה היא זמנית ולא קבועה בניגוד להחלקה יפנית.

הטיפול מתבצע ע"י מריחת החומר, המתנה כחצי שעה, לאחר מכן שטיפה במים, ייבוש השיער והחלקת השיער ע"י מחליק, המתנה 5 דקות חפיפה ומסיכה.

לסיכום החלקת קראטין על בסיס אורגני קודם כל מחליקה את השיער בטבעיות ומשיבה לו את שכבת הקראטין שאיבד כתוצאה מפעולות כימיות אחרות שעבר.

לפני שמתחילים בתהליך החלקת השיער, רוברט מעצבי שיער יאבחנו את סוג השיער ואיכותו ואת רמת הפגיעה בשיער כדי להגיע לתוצאה מקסימלית של שיקום השיער.

הטיפול מתאים לכל סוגי השיער.

מוצרים משקמים :

מניעת נשירה- החלקת שיער באופן קבוע עלולה להחליש את שורש השערה מה שיגרום לאובדן של השורש לאחר תקופת זמן. כדי למנוע תופעה זו, נוכל להשתמש בשמפו לחיזוק שורש השערה או לשמפו נגד נשירת שיער.

מעטפת השערה- החלקת שיער יכולה לפגום במעטפת ההגנה הטבעית של השערה. תקופת החיים של השערה תהיה קצרה ללא הגנה, ותאבד מגמישותה, מהברק ומצבע השערה. מוצרים משלימים למילוי שכבת הגנה לשיער בהחלט יוכלו לעזור במקרה זה.

התייעצו עם מעצב שיער מומחה כדי להתאים מוצרי הגנה משלימים לאחר החלקת קראטין לשיער.

תוספות שיער | החלקת קראטין
פתחו דף נחיתה חינם