האם לבחור אולם אירועים או גן אירועים?

בהפקת האירוע שלכם, אחת ההחלטות הראשונות והבסיסיות שאתם חייבים לקבל, היא ההחלטה האם אתם תפיקו את האירוע במסגרת של גן אירועים, או דווקא באולם אירועים. גן האירועים הפך להיות בחירה נפוצה למדי בעשור האחרון, וגני אירועים רבים הוקמו. עם זאת, אולמות האירועים בהחלט שומרים על כוחם ולא מאבדים מהפופולריות שלהם. אם כך, מה יהיה יותר משתלם עבורנו? תלוי מאד באופי האירוע שלנו ובמה שאנחנו מחפשים.

בוחרים לפי הפרמטרים השונים

       העונה - היתרון של אולם האירועים זה שהוא יכול להתאים לכל עונה, בשל מערכות המיזוג המתקדמות שלו, שמאפשרות לכם ולאורחים לקבל פתרונות חימום וקירור הולמים. גן האירועים מתאים מאד לעונות המעבר, ויכול גם להתאים לעונות של קיץ או חורף כל עוד הן מתונות יחסית, או אם מדבור על השעה המתאימה ביום. הנקודה היא שמבחינת עונות השנה - האולם הוא תמיד בחירה בטוחה יותר.

       גמישות - אולם האירועים הוא קבוע מבחינת השטח שלו, ולא יכול להשתנות. כך שאם אתם מחפשים מתחם גדול יותר או קטן יותר צריך למצוא אולם אחר. גן האירועים לעומת זאת מאפשר לכם לרוב יותר גמישות, ואפשר לשנות לעתים את שטח המתחם ולהתאים אותו לאירועים גדולים או קטנים, שכן ממילא הפריסה של מקומות הישיבה היא משתנה.

       קייטרינג - ברוב אולמות אירועים יש מטבחים עם קייטרינג ותפריט מוכן. גני האירועים עם זאת, כוללים לעתים אופציה לקייטרינג אך לא בהכרח. השאלה היא האם אתם דווקא אוהבים את חבילות הכל כלול - או שאתם רוצים לפנות לספק שונה - וזה בהחלט משפיע על הבחירה.

       עיצוב - זה כבר עניין של טעם אישי לגמרי. יש מי שמתחברים מאד לסביבה הטבעית של גן האירועים, לצמחיה הרבה, ולאירוע תחת כיפת השמיים. לעומת זאת יש מי שנמשכים לעיצוב היוקרתי, המוקפד והייחודי של אולם האירועים.

אז מה המסקנה הסופית?

המסקנה היא פשוטה מאד - במאזן היתרונות והחסרונות, נראה שגן האירועים ואולם האירועים הם שקולים, והכל שאלה של מאפייני האירוע, וכמובן של ההעדפות האישיות שלכם.

אולם אירועים ברחובות | גני אירועים בשפלה | אולם אירועים בראשון לציון
פתחו דף נחיתה חינם