סופרים נוטרישן

תוספי תזונה באיכות ללא פשרות.


סדרת תוספי התזונה במיתוג Supreme Nutrition פותחה על ידי מטפלים עבור מטפלים, לשם יצירת כלים תמיכתיים שעונים על צרכים קליניים של מטפלים במצבים טיפוליים ומניעתיים. הפורמולות נבנו במיוחד למטפלים ואינן נמצאות בבתי המרקחת והטבע ונותנות בלעדיות למטפלים ומענה איכותי וזמין כחלק מטיפול תזונתי, פיזי ונפשי של המטופל ביחד עם ליווי מקצועי  תוך שימת דגש על הליווי המקצועי שנותן המטפל למטופליו.

לכן את מוצרי Supreme Nutrition  ניתן למצוא רק בקליניקות המובילות. איכות חומרי הגלם, נבדקת ומאושרת לפני כל ייצור וייצור דבר המבטיח את יעילות והצלחת הטיפול ביחד עם השגחה צמודה וליווי של המטפל.

חברת מרשל הינה חברה מובילה בשוק הישראלי ומהותיקות שבניהן המספקת פתרונות ייעודיים למצבים קליניים נפוצים ומקנה כלי עבודה אמיתיים למטפלים מובילים.

חברת מרשל מונהגת ע"י צוות נטורופתים בעלי ידע וניסיון ורוקח בנוסף נעזרת בוועדה מייעצת מקצועית חיצונית המונה שני רופאים ומטפלים מובילים.

כל קניה שהופנתה ע"י מטפל תזכה את המטופל בהנחה.

אנו עומדים בחוקים ובתקנות של משרד הבריאות בכל הנוגע לסימון ולטענות בנוגע לתוספי תזונה, בעיקר באותו איסור, אשר על פיו: "לא ייחס אדם בדרך פרסומת כלשהי, סגולת ריפוי למצרך מזון, בין אם הוא מכיל ויטמינים או מינרלים ובין שאינו מכיל ויטמינים או מינרלים, ולא יפרסם כי צריכתו ע"י אדם, עשויה לרפא מחלה כלשהי או למנעה".

על כן אתר זה מכיל מידע טכני עבור כל מוצר ומוצר ומידע מקצועי וכללי רב, אשר תוכלו להיעזר בו ולמצוא בו תועלת רבה.  באם הינכם מטפלים תוכלו להיכנס למידע למטפל ולהיחשף לתוכן מקצועי המיועד למטפלים בלבד.

טל' שירות לקוחות: 1-800-24-18-18 ואנו נדאג לליווי ושילוח מקצועי עד בית המטופל.

לבריאות, צוות Supreme Nutrition - מבינים מטפלים, תומכים במטופלים

פתחו דף נחיתה חינם