אפרת חורי הרוש

אודות

שמי אפרת חורי הרוש עורכת דין בתחום דיני המשפחה והירושה.

אני בוגרת תואר ראשון במשפטים (LLB) וכן חברה בלשכת עורכי הדין ותואר ראשון (BA) במנהל עסקים .

כמו כן אני בוגרת קורס אימון במכון ICU.

הליך גירושין, הוא הליך מורכב, ארוך ומתיש. ברוב המקרים מעורבים גם ילדים בתוך הסכסוך, דבר אשר בדרך כלל גורם ליותר מאבקים קשים.

כאשר הליך הגירושין לא נפתר בדרך של גישור ו/או הסכם ומגיעים לבית משפט, נכנסים למערבולת רגשית מפותלת וקשה. שני הצדדים מנסים להכפיש אחד את השניה ומצפים “לנצח” במאבק.

כל הלקוחות שמגיעים אלי תמיד שואלים מה הסיכוי לקבל את רצונם בבית המשפט. התשובה שאני עונה היא: “אנחנו יודעים איך אנחנו נכנסים לבית המשפט, אך אף אחד לא יכול להבטיח לנו כיצד נצא מבית המשפט”. הרי ההחלטה הסופית היא של שופט/ת ולא של אחד מהצדדים.

לכן, ההתחייבות שלי כלפי הלקוחות היא לעשות את המקסימום על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורם.

מניסיוני האישי (גירושין בהסכמה) אני מאמינה כי יש לנסות לפתור כל משבר בהסכמות ובהבנות, בעיקר כאשר יש ילדים באמצע. כאשר בני זוג בסכסוך הם נוטים להשתמש בילדים ככלי מלחמה בלי לשים לב לכך.

בחרתי להתעסק דווקא בתחום דיני המשפחה מכיוון שהייתי נוכחת בכמה וכמה הליכי גירושין וראיתי את המאבקים והקשיים שחווים הצדדים ואני חושבת שאפשר אחרת או לפחות צריכים לתת הזדמנות לפתרון באופן שונה.

מבחינתי כל לקוח הוא עולם בפני עצמו וכל מקרה שונה לחלוטין ממקרה אחר, לכן יש לתת לכל לקוח את מלוא היחס ותשומת הלב לפרטים גדולים וקטנים ולמצוא את האיזון בין צרכיו לצורכי הילדים.

בהליך כזה החיבור והתקשורת ביני לבין הלקוח חשובים ביותר בעיני. על מנת שהלקוח ירגיש שיש לו על מי לסמוך.

פתחו דף נחיתה חינם