חיתול ישיר - מוצרי ספיגה למבוגרים

חיתול ישיר - מוצרי ספיגה למבוגרים

אצלנו בחיתול ישיר אנו מספקים את כל הפתרונות לכם או לאהובים שלכם!
יש לנו מגוון רחב של מוצרי ספיגה למבוגרים, אנו מספקים חיתולים למבוגרים, תחתונים סופגים, סדיניות סופגות ועוד מוצרים משלימים.
המטרה שלנו היא לספק לכם את המוצרים באיכות הגבוהה שיותר תוך שמירה על המחירים האטרקטיביים שלנו, כך שנוכל לתת לכם את החוויה הטובה ביותר בתור לקוחות שלנו.
אנו מספקים משלוחים מאוד מהירים של 24 שעות לכל הארץ! הזמנתם עד 13:00 תקבלו מחר! מדהים לא?
אז אצלנו תקבלו את זה במשלוח חינם מעל 299 ש"ח! ואם זה לא מספיק אז בנוסף גם תקבלו ייעוץ חינם למטרת התאמה מדויקת של הצרכים שלכם למוצרים שלנו, אנו מבטיחים לתת לכם מענה נרחב ותשובות לכל שאלה שנוכל לענות לכם.
אז אם אתם מרגישים שאתם מחפשים פתרון לבעיית בריחת השתן שלכם, או של האהוב/ה שלכם, אנו כאן בשביליכם,  לתת לכם מענה נרחב בכל מה שתצטרכו, בין אם תצטרכו חיתולים למבוגרים עם משקל גבוה, או חיתולים בעלי ספיגה גבוהה מאוד, אנחנו יכולים לספק לכם את כל ההפתרונות!

בחיתול ישיר, דואגים להתעדכן בפיתוחים האחרונים ובטכנולוגיות המובילות. מוצרינו ידועים כמוצרים המובילים בתחום.

צרו עמנו קשר בכל עניין.

את החברה מנהל מוטי לוי ביד רמה תוך מתן דגש על מחירים וחבילות מבצע לצד שירות מהיר ואדיב בכל הארץ למעלה מ-13 שנים.

החברה מלווה לקוחות פרטיים לצד מוסדות ובתי אבות.

הפרטים שלנו:
חיתול ישיר
הנרי קנדל 14 באר שבע
1700700218

מהם חיתולים למבוגרים?

חיתולים למבוגרים נועדו לעזור לאנשים עם בעיות בשלפוחית השתן לנהל את מצבם. הם יכולים לשמש אנשים שיש להם מצב רפואי שגורם להם לדליפת שתן, או כאלה שיש להם פציעה או מחלה שמונעים מהם את היכולת לשלוט בזרימת השתן שלהם.

היתרונות של חיתולים למבוגרים ניכרים כאשר בוחנים כיצד הם יכולים לעזור לאנשים עם בעיות בשלפוחית השתן לנהל את מצבם. הם יכולים לשמש אנשים שיש להם מצב רפואי שגורם להם לדליפת שתן, או כאלה שיש להם פציעה או מחלה שמונעים מהם את היכולת לשלוט בזרימת השתן שלהם.

היתרונות של חיתולים למבוגרים הם רבים. הם מספקים ללובש הגנה ונוחות אולטימטיביים. יש להם גם עיצוב דיסקרטי שלא גורם ללובש אותו להרגיש מודע ללבישתם.

חיתולים למבוגרים עשויים מחומרים איכותיים הניתנים ללבישה לפרקי זמן ממושכים ללא אי נוחות או כאבים.

בשל האוכלוסייה המוגדלת של אנשים מעל גיל 65, גדל גם הביקוש לחיתולים למבוגרים. למעשה, ההערכה היא שעד 2020, אחד מכל שלושה אנשים יהיה מעל גיל 65.

היתרונות של שימוש בחיתולים למבוגרים כוללים:

- סיכון מופחת לגירוי וזיהום בעור

-היגיינה משופרת

-שיפור איכות החיים

- סיכון מופחת לנפילות ופציעות

-שיפור איכות השינה

-שליטה טובה יותר על תפקוד שלפוחית השתן

מי צריך חיתולים למבוגרים?

חיתולים למבוגרים נועדו לעזור למבוגרים הסובלים מחוסר שתן לנהל את תפקודי השלפוחית והמעיים שלהם. הם נקראים גם "מוצרי בריחת שתן" בקהילה הרפואית.

הצורך בחיתולים למבוגרים הוא לרוב תוצאה של מצב הנקרא בריחת שתן, כלומר כאשר השרירים השולטים במתן שתן נחלשים ואינם יכולים להחזיק שתן בשלפוחית השתן. סיבות נפוצות אחרות לבריחת שתן כוללות:

-הֵרָיוֹן

-הַפסָקַת וֶסֶת

-הַשׁמָנָה

-סוכרת

-תרופות מסוימות, כגון משתנים או אנטיהיסטמינים

קשישים רבים צריכים ללבוש חיתולים למבוגרים מכיוון שהם אינם יכולים לשלוט בשלפוחית השתן או ביציאות.

אנשים מסוימים עשויים לחשוב שהשימוש בחיתולים למבוגרים הוא סימן לחולשה או חוסר יכולת לטפל בעצמו. במציאות, זה סימן לפגיעות ושבריריות.

השימוש בחיתולים למבוגרים יכול להיות צעד חשוב בשמירה על הכבוד והימנעות ממבוכה.

פתחו דף נחיתה חינם