רכישה של מצבר חדש הרכב לא מניע

החלפה של מצבר ברכב

כולם מעוניינים לנסוע ברכב ושלא יהיו בו תקלות, אך גם הרכב זקוק לתחזוקה שוטפת ולכן פה ושם יש תקלות כמו הצורך לרכוש מצבר חדש כיוון שהרכב אינו מניע.

המצברים המיוצרים הן בארץ והן בחו"ל הם איכותיים ולכן קימת סבירות גבוהה שהם ישרתו את הלקוח לאורך תקופת האחריות ואף מעבר לכך. קיימים מקרים נדירים שבהם הלקוח רוכש מצבר חדש ולמרות זאת לא מצליח להתניע את הרכב. המקרים הללו קורים רק אם יש תקלה במצבר, דבר שבדרך כלל לא קורה כיוון שיש בקרת איכות קפדנית ביותר, אם המצבר אינו מתאים לרכב על פי הנפח שלו ופרמטרים נוספים, או שמדובר במצבר של יצרן לא מוכר ולכן אינו תקין ואינו איכותי.

שירות עד הבית להחלפת מצברים 

אנשי שירות בעלי ידע בהחלפת מצבר עד הבית מבצעים עבודה מצוינת ומהירה בכל מקום שבו הרכב נתקע. אין זה משנה אם זה קורה בחניון ליד הבית, ליד מרכז הקניות או בכל מקום אחר. כשמתקשרים למוקד מועברת הודעה לטכנאי שממוקם במיקום הגיאוגרפי הקרוב ביותר ולכן הוא מגיע תוך פרק זמן קצר לשטח. הוא בוחן את מצב הסטרטר והאלטרנטור ואם הכול תקין בודק את המצבר. אם אכן הוא מרוקן מכל הנוזלים שלו, איש השירות מבצע החלפת מצבר לרכב בהוד השרון.

בדרך זו הנהג חוסך זמן יקר כיוון שכל התהליך אורך דקות בודדות ולאחר התשלום הוא יכול להמשיך בשגרת היום שלו. 

תקופת אחריות של מצברים

יצרני המצברים הם מפעלים וותיקים שפועלים שנים רבות בארץ ובעולם. עם השנים הם פיתחו את הידע ואת שיטות העבודה שלהם ולכן הם משתמשים בשיטות טכנולוגיות חדשות ולאור זאת המצברים מחזיקים מעמד פרקי זמן ארוכים הרבה יותר. כל יצרן מעניק תקופת אחריות מינימלית של שנה, אך לא אחת, פרק הזמן הוא ארוך יותר.

כאשר הנהג זקוק להחלפת מצבר, הוא בוחן כמה אופציות והפרמטרים שהם החשובים לו ביותר הם טיב המוצר, העלות ואורכה של תקופת האחריות. 

הרגלי הנסיעה ברכב

מצבר איכותי מסוגל להטעין את עצמו שוב ושוב ודבר זה קורה רק בנסיעות ארוכות ומהירות. לכן כאשר נהגים נוסעים מדי פעם למרחקים ארוכים והמנוע נע במהירות גבוהה, הליך זה קורה באופן טבעי. לעומת זאת מי שנוסע בעיקר בתוך העיר או לאזורים קרובים שמהירות הנסיעה בכבישים הללו אינה מהירה מאד, אינו מבצע את ההליך של הטענה חוזרת של המצבר.

עקב כך התקופה בה המצבר יפעל באופן תקין תהיה קצרה הרבה יותר ממצבר אשר מותקן ברכב שנוסע בדרכים המהירות. לכן ההמלצה היא מדי פעם לנסוע בכבישים המהירים ולבצע מהלך זה גם כאשר נמצאים בחופשה, כדי שהמצבר לא ישבוק לאור חוסר הפעילות שלו. 

פתחו דף נחיתה חינם