עורך דין פלילי

משרד עורך דין פלילי פריים, הינו ממשרדי עורכי הדין הגדולים והוותיקים ביותר בישראל, המשרב נוסד בשנת 1989 ומאז מלווה נאשמים בכל הערכות וההליך הפליליי

מדוע לשכור את משרדי עורכי הדין של פריים?
זמינות 24/7 על מנת לענות במהירות על צרכיך וללוות כל אחד בדרך הטובה ביותר
אנו עונים על כל פנייה במהירות האפשרית
הניסיון מאלפי תיקים שטופלו על ידי צוות המשרד
שיא של תוצאות מנצחות - מעל ל 98% הצלחה בייצוג בערכאות גבוהות.

אם תחליט שהאפשרות הטובה ביותר בהמשך תהיה לנסות ולהילחם בהאשמות בבית המשפט, עורכי הדין הפליליים שלנו יכולים להעניק לך סיוע הגנתי בעל ערך רב. אם אתה עובר את הליך המשפט הפלילי בבית המשפט, יש עורך דין טוב לצידך חשוב מאוד. עורכי הדין יוכלו לעזור לך על ידי בניית הגנה נאותה, הצגתם באולם בית המשפט ואז טיפול בכל הדיונים שעולים ומתרחשים עם התובעים. בסופו של דבר זה ישפר מאוד את סיכויי הזכייה שלך כיוון שיהיה לך מישהו בצד שלך שיהיה מנוסה ויכול להתמודד עם התהליך.
אם מואשמים בעבירה, המחשבה שתצטרך להיכנס לכלא יכולה להיות מפחידה מאוד. כאשר מואשמים בפלילים ומורשעים בבית המשפט, תקבל גם עונש שנקבע על ידי שופט. השופט יהיה הקובע לאן תישלח לכלא וכמה זמן תהיה שם. אם אתה מורשע בעבירה, עורך הדין הפלילי הפדרלי בניו יורק יעבוד את התובע והשופט להגיע לגזר דין הוגן. זה יעזור להבטיח שלא תעשה לך דוגמה ותקבל משפט קל ככל האפשר.

אם תקבל עונש לא הוגן, עורך הדין הפלילי יוכל לערער על עונש זה בגיןך. זה יכול לכלול לעבור את כל הליך הערעורים כדי לנסות ולבטל את פסק הדין ופסיקה ואף לבטל את אורך העונש. עורך הדין הפלילי  לגזר דין ימשיך לספק לך שירותים לאורך שנים כל עוד אתה ממשיך להזדקק להגנה ותמיכה.

סוגי התיקים בהם מטפל המשרד

תיקים נפוצים המועמדים לדין בבית משפט 
פשעי גניבה חמורים
סחר או ייצור סמים
רצח או הריגה
הונאת מדיקייד
הונאת ביטוח
עבירות צווארון לבן.
אם אתה מואשם בעבירה פדרלית, אתה עלול להתמודד עם כמה עונשים חמורים מאוד. זה יכול לכלול התמודדות עם כמות משמעותית של עונשים כספיים, מאסר ואובדן סוגים אחרים של חופש. בשל חומרת ההאשמה בעבירה פדרלית, חשוב שיהיה לצדך עורך דין פלילי במהלך כל התהליך. עבור אלה הנמצאים , עורך דין פלילי לגזר דיני פדרלי  יוכל לספק מגוון סוגים שונים של שירותים.
או סוג של עיוות. למרות שהפעולות שביצעת הובילו למותו של הקצין, יתכן שלא הייתה לך כוונה לפגוע בקצין או לגרום למותו של אותו אדם. הגנה אפשרית היא שהתכוונת לגרום גרימת חבלה קלה או ללא נזק כלל. הגנה אחרת תהיה שאין לך שום סיבה לחשוב שהאדם האחר הוא שוטר או קצין ביטחון כאשר הפציעה או המוות התרחשו. אם באמת לא ידעת את התפקיד שמילא האדם, הרי שהריגה בנסיבות מחמירות לא תהיה האישום שניתן.פתחו דף נחיתה חינם