הדברות הארץ

למה לבכור דווקא באנו?

ראיתם מקקים ונמלים בבית? עוקצים אתכם יתושים בגינה? שוב שומעים רעשים בלילות המגיעים מעליית הגג? אתם כנראה זקוקים למדביר מוסמך שיבוא וייתן מענה מועיל שירחיק ויחסל את המזיקים! 
חברת הדברות הארץ, היא חברה בעלת מוניטין של למעלה מ-11 שנים. אנחנו נותנים פתרונות הדברה מתקדמים לכל סוגי המזיקים.
לנו הידע והניסיון הדרושים על מנת להבטיח כי הקיץ הזה תעברו ללא מזיקים. 
שעות הפעילות של חברתנו היא ללא הפסקה, אנו עובדים 24/7 ומגיעים במקרי חירום תוך פחות מ-30 דקות. מתמחים בחרקים מזיקים, יונקים, בעלי כנף וזוחלים. נותנים שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. השירות אצלנו הוא ערך עליון, יחס אישי ואכפתי לכל לקוח. משתמשים בתכשירי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה, חומרים ללא ריח. בחברתנו יותר מ-10 צוותים הפזורים בכל הארץ ממטולה ועד אילת. 
בשנת 2016 יצא חוק חדש האומר כי רק מדביר בעל רישיון הדברה רשאי לבצעה שירתי הדברה לפרנסתו. עד אז כל אדם יכול היה לעבוד בחברת הדברה בתור מדביר וללא כל רישיון או היתר מיוחד. הדברה יכולה להיות מסוכנת ביותר כשלא מבצעים אותה לפי נהלי הבטיחות. צריך להכיר את סוגי החומרים אתם מדבירים, לדעת מאיזה רעלים מורכב וכיצד הם  פוגעים במזיק.
לכל מזיק יש את התכונות שלו, ישנם שפעילים ביום וישנה הפעילים בלילה. מזיקים שאוכלים צמחוני וכאלה שאוהבים הכל.  חשוב לדעת את ביולוגית המזיק כדי להתמודד מולו בצורה הנכונה ביותר.

שירותי הדברה ירוקה לכל המזיקים

חברתנו מציעה פתרונות הדברה ירוקה לכל המזיק, מספקים תעודת אחריות מלאה בכתב על כל פעולת הדברה שאנו מבצעים. 
תמיד מתנהלים לפי נוהלי הבטיחות, דואגים לתקינות הכלים בהם אנו מדבירים, ובודקים את תקני החומרים וכלי המכשור לצורך הדברה בטיחותית ויעילה כאחד.

שירותי הדברה בכל הארץ

כל צוות יודע ומכיר היטב את האזור בוא הוא עובד, ואת סוגי המזיקים הנפוצים ביותר בתחומו. 
פתחו דף נחיתה חינם