דפוס אונליין

בית דפוס דיגיטלי, מתקדם ומקצועי

תחילתו של הדפוס הייתה כמובן, דפוס בסידור יד - כאשר סידור האותיות היה נעשה באופן ידני, לאחר מכן היו עוברים גלגל הצבע והנייר על האותיות הבולטות וכך למעשה נוצרה הדפסה. הליך זה הלך והשתכלל עם השונים עם המצאת דפוס האופסט שלמעשה שינה את סדר הדפוס ולאחריה כמובן המהפכה הדיגיטלית ששינתה את פני הדפוס ללא היכר.

ההדפסה הדיגיטלית למעשה נותנת מענה מיידי לעבודות בצבע מלא במגוון מחירים השווים לכל נפש. הדפוס הדיגיטלי הביא עמו שיטות הדפסה חדישות וכן אפשרויות הדפסה על מגוון רחב של חומרים; החל מנייר פשוט או ממוחזר וכלה בבד קנבס או שמשוניות. על אף המהפכה והחדשנות בבית הדפוס שלנו,  דפוס אונליין עדיין כולל מכונות מהדור הקודם-דפוס האופסט, אולם חלק ניכר מהדפוס מושתת על גבי מכונות דפוס דיגיטליות חדשות מהמתקדמות בעולם.

על מנת להישאר בקדמת הטכנולוגיה אנו דואגים להתחדש ולהתעדכן בכל עת, כאשר רק בשנה האחרונה הוחלפו מכונות הדפוס למכונות חדישות יותר תוך שימת לב לאיכות הדפסה ומהירות גבוהה.

דפוס אונליין נסמך על מוניטין רב שנים, כעסק שקיים כ-25 שנים, אנו מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר בסטנדרט בינלאומי, תוך מענה לכלל אפשרויות ופתרונות ההדפסה הקיימים בעולם כיום.

דפוס אונליין הוא בית דפוס דיגיטלי אשר מתמחה במתן שירות הדפסה על כל גווניו; כרטיסי ביקור, חשבוניות, מודעות, פרוספקטים, פליירים, ספרים, חוברות, גלויות, הדפסה על קנבס, הדפסה על בד שמשונית, רול אפ ועוד. הנה גישה לכל השירותים שלנו: 
דפוס אונליין מתמחה גם במגוון פתרונות גמר הדפסה כגון כריכות למיניהן, למינציה, סיכות, ספירלה וכל שירותי הגמר הקיימים בשוק.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ב - 072-3941692, צוות דפוס אונליין. 

פתחו דף נחיתה חינם