עורך דין ליאור אבן עזרא

עו\\\"ד ליאור אבן עזרא

משרד עורכי דין אבן עזרא מעניק ייעוץ משפטי וליווי עבור חייבים בהליכי חדלות פירעון. ליווי רוכשים ומוכרים בעסקאות מקרקעין מסוגים שונים וכן טיפול בנושאים שונים הקשורים לדין האזרחי.
משרדנו ממוקם בנקודה מרכזית ונגיש עבור תחבורה ציבורית ופרטית. קיימת חנייה בשפע ובחינם בסביבת המשרד.
המשרד מנוהל על ידי עורך דין ליאור אבן עזר מחבר המדריך "חייבים לחיות"  ו-"הפטר ומהר"


  • אנו מייצגים חייבים בלבד.
  • לכל עורך דין יש את הנישה המקצועית שלו
  • שקיפות מלאה עם לקוחותינו
  • שירות ללקוחות מכל הארץ

  • יש תקווה טובה לחיים חדשים על ידי כניסה להליך פשיטת רגל שכיום שמו כבר השתנה והוא נקרא הליך חדלות פירעון. שם פחות בוטה מבחינה סמנטית אך בעל משמעות היות והוא מהווה חלק ממכלול השינויים שחלו בתקופה האחרונה בכל הקשור ליחס לאלו אשר אינם מסוגלים לפרוע את התחייבויותיהם.
    באמצעות כניסה להליך, החייבים יכולים לשמור על בית המגורים ועל נכסים אחרים שלהם ויש סבירות גבוהה בהתאם למצבו של החייב, ליצירתיות וכושר הלחימה של עורך דין פשיטת רגל שמייצג בהליך, שהחובות כולם או חלקם יימחקו.
הפרמטרים החשובים בבחירת עורך דין פשיטת רגל
כאשר מגיעים לשיחת ייעוץ ראשונית אצל עורך דין פשיטת רגל, אתם כחייבים רוצים להיות בטוחים במידת התאמתו לביצוע המשימה ולוודא שנוח לו ושאכפת לו לפתור את הבעיות שלכם.

המדדים החשובים ביותר לקראת הבחירה הנכונה:

עיקר העיסוק בייצוג נושים או בייצוג חייבים
דעו כי על אף הדמיון ועל אף המשותף, עדיין מדובר בסוגים שונים של התמחויות. ישנם עורכי דין שמטעמים מסוימים חשים חיבור לייצוג חייבים בלבד ואינם מסכימים לקבל על עצמם לייצג זוכים או נושים.

הסיבה לכך מובנת, נראה שזה לא יהיה הכי מתאים שמחד גיסא –  בפגישה עם חייב, לאמר לו מילות הזדהות ולהביע כאב עם מצוקתו, אך מאידך גיסא – בפגישה עם נושה, להטיל דופי על התנהגות החייבים.


פתחו דף נחיתה חינם