הובלות מיכאל ובוריס

הובלות קטנות

הובלות קטנות של מספר פריטים בלבד

 

מחיר הובלה קטנה

 

המחירים אותם תדרשו לשלם על שירותי הובלות, משתנים בעשרות אחוזים בעקבות מספר גורמים המשפיעים על המחיר. במידה ואתם מעוניינים להעביר מספר פריטים בודדים, על פי רוב תדרשו לשלם כמה מאות שקלים אך לעומת זאת במידה ותצטרכו להעביר דירה גדולה על כלל פרטיה, סביר להניח כי המחיר שידרשו מכם לא ירד מכמה אלפי שקלים לכל הפחות.

 

למרחק הנסיעה השפעה משמעותית על הצעת המחיר 

 

מעבר לגודל הדירה אותה תרצו להעביר, המחיר נקבע גם בהתאם למרחק ממקום איסוף המוצרים למקום פריקתם. במידה והמרחק גדול במיוחד, תדרשו לשלם לא פחות מאלף שקלים גם עבור מספר מוצרים בודדים. לכן, חשוב להבין כי מחיר הובלת דירה משתנה במיוחד ממקרה למקרה על פי מספר קריטריונים. את המחיר המדויק ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם תוכלו לגלות רק לאחר הצגת כלל פרטי ההובלה לחברת ההובלות בה בחרתם.

 

הובלת מספר מוצרים בודדים

 

לא מעט אנשים בוחרים לעשות שימוש בשירותי הובלות למספר מוצרים בודדים. בשונה מהובלת דירה, הצורך בהובלת מספר פריטים קיים גם ללא צורך בהעתקת מקום מגורכם. לכן, השימוש בהובלות קטנות תדיר הרבה יותר. על מנת להצליח לבחור נכון את ההובלה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם, חשוב שתכירו מספר נקודות חשובות.

 

בחירה נכונה של הובלה קטנה

 

הקריטריונים המרכזיים אשר משפיעים על מחיר הובלה קטנה הם: סוג המוצרים, משקלם וגודלם הפיזי, מרחק הנסיעה ממקום הטעינה למקום הפריקה, קומות דירת הטעינה ודירת הפריקה ומעליות. במידה ומדובר במקררים, מכונות כביסה, מייבשים או סלונים המחיר הממוצע בשוק הוא כמאתיים שקלים עבור מוצר בודד. אך חשוב להדגיש, אם אתם מעוניינים בהובלת ארבעה פריטים, המחיר הממוצע הוא אינו כשמונה מאות שקלים, המחיר משתנה כאשר אתם צריכים להוביל מספר מוצרים ויורד בעשרות אחוזים.

 

מחיר ממוצע לכל פריט

 

בשונה מהובלות קטנות, מחיר הובלת דירה מלאה אינו קבוע ומשתנה ממוביל אחד לשני בעשרות אחוזים. ישנם מובילים אשר ידרשו על העברת הדירה שלכם מחיר מסויים בעוד אחרים דורשים כמעט כפול. אין כל פיקוח על המחירים ולכן, הם נקבעים על פי שיקול דעתו של המוביל או חברת ההובלות בלבד.

 

בדיקת הדירה טרם מתן הצעת מחיר

 

ישנן חברות הובלה ומובילים אשר מגיעים לדירה על מנת להצליח לתמחר את ההובלה בצורה מדויקת, ולעומתם לא מעט שיסתפקו במספר שאלות. השאלות השכיחות ביותר לתמחור נכון הם: גודל הדירה, מספר מוערך של קרטונים, קומת הדירה המועברת וקומת הדירה החדשה, מעליות בשני הבניינים ועוד.

 

על סמך נתונים אלה הם יודעים להעריך את קושי העבודה וסך השעות שהיא עתידה לקחת וכך מתמחרים את ההובלה. מומלץ לערוך השוואה בין כמה חברות הובלה שונות במטרה להצליח לקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר על ידי חברה מקצועית ואמינה.

 

בחרו נכון וחייגו, הובלות מיכאל ובוריס - טל' 0544988841

פתחו דף נחיתה חינם