קורס הלחמת ריסים בשיטת הוולים 3d

מה ההבדל בין השיטה הקלאסית ל3d

הקורס בדרך כלל נע בין 5 ל10 שעות. יש מקומות שביום אחד מסיימים את הכול ויש מקומות שמעניקים יומיים של לימוד זה לא בהכרח אומר שהם טובים יותר. יש בתי ספר ויש מדריכות שמלמדות . בכל מקרה מומלץ לבדוק על קורס איכותי שמסביר לכם במקצועיות וסבלנות לכל שאלה שלכם. יש גם בנות שמגיעות עד בית הלקוח ללמד קורס הלחמת ריסים בשיטת הווליום 3d בכל אופן זה קורס שלא דורש חודשים או שבועות וזה היתרון.ברור שההבדל הוא בנראות למרות ששניהם מהממים ומוסיפים יופי לאזור העיניים. השיטה הקלאסית מלמדת אותך ללהלחים ריס מלאכותי אחד
 אחד על ריס טבעי ואילו שיטת ה 3d מלמדת אותך איך להדביק מ2 ריסים מלאכותיות עד 6 ריסים מלאכותית על ריס 1. בכל אופן זה תלוי מה הלקוחה אוהבת או דורשת וחשוב לתת לה לבחור אם בא לה משהו אבעי יותר או מהפנט וגרנדיוזי יותר.הלחמת ריסים קבועה 

אצל מי כדאי לעשות?

הלחמת ריסים קבועה דורשת מיומנות, אומנות של הידיים, שימת לב לפרטים הקטנים ובעיקר דיוק העיניים שלנו הם איזור מאוד רגיש ולא כדאי לתת לכל אחד או לכל הבא ליד לשחק איתן. מומלץ לבצע הלחמת ריסים קבועה אצל חברות או בעלי עסק שיש להם תעודה בתחום ושיש עליהם המלצות טובות, תבדקו גם תמונות של לפני ואחרי על מנת לראות את העבודה, תבדקו אם יש מידע נוסף על מקום היופי שעושה לכם את זה דרך האינטרנט. 


מה המחירים של הקורס?

מחיר של קורס הלחמת ריסים בשיטת הוולים 3d נע בין 2300 ל0300 ש"ח ישנם מקומות שניתן להשיג באותו המחיר גם את השיטה הבסיסית. הכי חשוב לבדוק את האינטרקציה שלכם עם המקום או הבית ספר ולשאול מה שחשוב לכן מבעוד מועד ואם הם מביאים תחומרי גלם או שאתן צריכות לרכוש. נ.ב ניתן גם למצוא במחיר מוזל יותר קורס אינטרנטי אבל לעניות דעתנו עם עיניים צריך ללמוד עם העיניים ופנים מול פנים  ופחות מרחוק זה לא סריגה זה עדיין איזור עדין שכשמביאים מודליסטית המורות יכולות לכוון אותך .

עשיתי קורס שזירת ריסים 3d וחברה שלי גם אחריי....

את האמת היום השני שבאתי ללמוד היה סתם מיותר לא מדובר פה על תורה מסיני אומנם מסבירים על הכול ועל החשיבות איך לבצע כמות של ריסים מסוימת על ריס 1 אבל בהחלט שה5 שעות הראשונות הספיקו לי, עם הזמן נהייתי אלופה ויש לי מלא לקוחות מרוצות כבר לאחר חצי שנה שרובן חוזרות, יחד עם זאת גם אני וגם חברה שלי הבנו את הפוטנציאל שיש בכך אך זה לא משתלם שנתחלק בזה יחד היא הלכה ללמוד קורס שזירת ריסים 3d ואני המשכתי עם הלקוחות שהיו לי דרך הבית והיא הצליחה להשיג לקוחות חדשים ושתינו מבסוטיות עד הגג. 


אפשר להרוויח מזה טוב?

בהחלט שכן זה תלוי ביחס אישי, בהמלצות עלייך אם תדעי לפרסם את עצמך טוב ברשת החברתית ודרך האינטרנט ואם לא תהיי ביישנית ותדעי להציע את עצמך ותהיי סופר מקצועית ונעימה זה יהיה מעולה בעבורך. שזירת ריזים ניתן לגבות כ400 ש"ח ועל תיקון ריסים 250 ש"ח הטוב בכך שזה לקוחות שבדרך כלל חוזרים אם אהבו תעבודה כדי לבצע תיקון כי בא להן להשאר עם הריסים המולחמות.

כמה זמן זה מחזיק?

הלחמת ריסים קבועה יכולה להחזיק בין 3 שבועות ל4 שבועות בדרך כלל , אבל באמת בנות תעשו טובה תשמרו על העיניים  שלכן יש נשים שלא מפסיקות לשחק עם הריסים וז מתפלאות שהעבודה לא הצליחה. זה לא תמיד קשור למי שביצעה את ההלחמה אלא בין היתר לפעול על פי הכללים הנדרשים כמו לא להוציא איפור עם כל מסיר איפור עיניים אלא עם מסיר שהוא לא שמנוני. 

פתחו דף נחיתה חינם