מעבר דירה פרטנר

מעבר דירה

1. תני לעצמך המון זמן. זה נראה ברור מאליו, אבל זה אולי נראה בלתי אפשרי עבור אנשים שנמצאים במצוקת זמן בגלל עבודה, מעבר לעיר חדשה, שוק שכירות תחרותי או חוזה שכירות הנוכחי שלא משאיר אפשרות מועטה מלבד לארוז ולעבור במהירות. . אך ראוי לציין כי בכל מקום אפשרי, עליכם להקדיש לעצמכם יותר זמן ממה שאתם חושבים שאתם צריכים לשקול כמה דירות ומיקומים.

אל תפחד להתחיל להסתכל טוב לפני תאריך המעבר שלך. דירות לרוב יוצאות לשוק שישה שבועות או יותר לפני שהן בפועל זמינות למעבר דירה. זה נותן לך זמן רב לתכנן את המהלך, למפות את סידור הרהיטים החדש שלך ולהתחיל לקנות חלקים חדשים - ולהיפטר או למכור את מה שאתה לא רוצה להביא איתך.

דרך נוספת לתת לעצמך יותר זמן היא לדבר עם בעל הבית הנוכחי שלך על מעבר לחכירה חוזרת לחודש לאחר שהשכירות תושלם. יתכן שתצטרך לשלם קצת יותר שכר דירה חודשי, אבל זה יכול לתת לך ארבעה שבועות נוספים לחפש את המקום החדש והמושלם.

אמצעים דרסטיים יותר בכדי לתת לעצמך יותר זמן להסתכל עשויים לכלול אותך להעביר את הדברים שלך ליחידת אחסון ולהישאר עם חברים או משפחה בזמן שאתה מחפש דירה. כל זה כמובן יעלה לך כסף, מה שמביא אותנו לנקודה הבאה שלי.

מדריך לאחסון עצמי: האם יחידת אחסון מיני מתאימה לך?
ולרי מקסקיל דיקמן
2. התחל לחסוך עכשיו. מעבר דירה עולה כסף, ולא רק לדברים הברורים כמו הובלות משאיות, פיקדונות ביטחון, דמי בקשה וריהוט ועיצוב חדשים. כפי שציינתי, אולי תרצה כרית פיננסית לדברים כמו השכרת יחידת אחסון או תשלום קצת שכר דירה נוסף אם תעבור לחכירה חודשית.

אתה רוצה גם לתקצב את ההוצאות על הפקדת החזקה. בשווקי השכירות חמים כמו אזור מפרץ סן פרנסיסקו, שם אני גר, יחידות נחטפות במהירות. הפקדת החזקה, לרוב כמה מאות דולרים, מוציאה את היחידה מהשוק עבורך בזמן שהיישום שלך מופעל. לא ניתן להחזיר פיקדונות אלה 48 שעות לאחר אישור בקשת ההשכרה שלך.

אם אתה מתחרה עם הרבה שוכרים אחרים, ההפקדה הזו נותנת לך מספר ימים לשקול עוד יותר את היחידה והמיקום. ככה תוכלו לשים אחיזה ביחידה ואז לבדוק כיצד עשויה לנסוע לנסוע בנסיעות שונות בשעות היום, או לראות אם הרחוב שמתחת לחלון שלכם הופך למקום התכנסות פופולרי עבור מעשנים מחוץ למועדון הלילה.
מישל גייג '| מעצב פנים
3. דע מה אתה מסתדר עם מקומות שוק מקוונים יד שנייה. היי, אני כל לביצוע ציד באינטרנט, אבל זה לא תמיד נוח, ולרוב אתה צריך לחכות למה שאתה רוצה, לפעמים לנצח. סורק את שוק הפייסבוק או את קרייגסליסט כל יום ומרענן באופן אובססיבי את העדכון ומחפש עסקה על רהיט מדויק שאתה רוצה - או משהו שהוא אפילו קרוב אליו באופן מעורפל - יכול לצרוך הרבה מחייך.

ברגע שאתה מוצא משהו, לרוב יש לך רק כמה תמונות ברזולוציה נמוכה שאפשר לצאת מהן ואת האמון של האדם בצד השני. זה בעצם זה. בנוסף, בדרך כלל אין מדיניות החזרה או שירות לקוחות, שני דברים שיכולים לעבור דרך ארוכה כשאתה קונה משהו חשוב.

ובל נשכח מההמולה של תזמון הטנדר. היו לי אנשים שמתנופפים עלי, יפסיקו להגיב אחרי שהסכימו למכירה, ירצו שעות מאוחרות ורשמו מוצר בעיר שבה הם עובדים רק כדי להגיד שזה בעצם בבית שלהם במרחק של 30 מיילים משם. קפיצה דרך החישוקים האלה ביום ראשון אחר הצהריים עלולה להכחיש אותך. לפעמים עדיף למסור את הכסף שלך לחברה שאת המותג, השירות והסחורה שלך אתה סומך עליהם. ככה אתה יודע מה אתה הולך להשיג ומתי אתה הולך להשיג אותו - ואם זה לא יסתדר, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך.

עוד דבר אחד בקניית יד שנייה: מניסיוני, ככל שאתה מרכיב, מפרק ומרכיב מחדש רהיטים, כך הוא הופך רעוע יותר. זהו, כמובן, נכון יותר לריהוט זול יותר, וזה, מסתבר, בעיקר מה שמוצע למכירה באותם שוק מקוונים יד שנייה. יתכן שתשיג עסקה טובה על מסגרת המיטה של ​​איקאה למשל, אבל יתכן שהיא נדפקה ופורקה כל כך הרבה פעמים שהחורים יופשטו כל כך


מתכננים מעבר דירה? פרטנר תדאג לכם לחוויה נוחה ופשוטה ותעזור לכם להעביר את האינטרנט הביתי, קו הטלפון והטלוויזיה והכל עם התקנה חינם והטבה במתנה

למידע נוסף היכנסו לאתר>>>

פתחו דף נחיתה חינם