קוראת ופותחת בקפה מומלצת

קוראת בקפה מומלצת - רות מהמרכז 053-3373621

נסעתי לפותחת בקפה רות, חשבתי שאני חייבת לבדוק פעם אחת ולתמיד איך אני יצא משם.

זה בהחלט היה מדהים יצאתי מבינה יותר. קיבלתי הכוונה מאחת שיודעת, הקוראת בקפה מומלצת בהחלט לכל מי שמחפש פותחת בקפה ממרכז הארץ.

הקוראת בקפה רות מהמרכז בהחלט מדיו, כ 30 שנה בתחום. מדובר על אישה מבוגרת ואחת עם ניסיון חיים עשיר - נכדתו על רב גאון מחוץ לארץ.  יצאתי משם מלאה וחזקה יותר - בדיוק מה שהייתי צריכה.

לפתוח בקפה זה משהו שכל אחד יכול זה מגיע ממקום אחר, זה מדיום.

מה קיבלתי מהפותחת בקפה?

1. כוס קפה
2. גילוי פרטים אישיים רבים
3. התבוננות לתוך הנפש פנימה
4. הסתכלות וראייה לעתיד

כשהגעתי התבקשתי על ידי רות לא לספר על עצמי, הרי היא תראה את אלו בעצמה מהשתקפות הקפה בכוס, גילוי הפרטים התחילו לזלוג לאט לאט, עוד גילוי ועוד גילוי כולל שם ותיאור דמות.

לאחר מכן התבוננה בקפה שוב וסיפרה לי דברים מדהימים על התנהגותי ממש התבוננות בנפש פנימה - זה היה מדהים!

לקראת עיצומו של הפתיחה בקפה ראתה חזיונות בקפה שקשורים לעתיד והראתה לי ממש את הציורים בקפה וכיצד היא מסבירה אותם. ואכן הדברים היו נכונים.

פותחת בקפה 100% מה שחיפשת

בהחלט לא מדובר במכשפה אלא באישה מבוגרת, ניתן לראות בקפה את הדמויות והקוראת בקפה יודעת להסביר את אלו. מיד לאחר שמזגה לי קפה הפותחת בקפה רות מתחילה במונולוג של פרשנות וגילוי מידע אישי, זה המקום לומר שאני לא אחת שמאמינה אבל לאחר פגישה אחת איתה הכל השתנה בתפיסה שלי על עולם הקוראות בקפה. כנראה שיש משהו בזה, כנראה שיש לאנשים אלו היכולת להתחבר ליכולת להבין ולראות חזיונות בקפה המגלה ומסביר הגלוי והנסתר.

לא כל אחד יגיע לפותחת בקפה, יגיע מי שמכיר ומאמין בזה, ומי שלא יאמין בוודאי יתווכח להאמין לאחר שיקבל מידע מהפותחת בקפה מידע שגלוי רק לו ופתאום זה גלוי ונראה בקפה.

פותחת בקפה מהמרכז

נכנסתי סקפטית ויצאתי מרוצה 100%. קיבלתי מידע עשיר וגילויים חשובים מבלי שהוצאתי מילה מפי או סיפרתי על חיי.

אל הפותחת בקפה למדתי יותר על עצמי, קיבלתי המלצות ודרכים להתמודד עם השאלות שהיו לי, לאחר שקיימתי את המלצות אלו הרווחתי ובגדול. חיי השתנו לטובה, הסתדרו חלק גדול מהקשיים, הרגשתי שיש מישהו לדבר איתו שמבין אותי ומכיר אותי מבלי שיכיר לפני הפתיחה בקפה. זה היה מפגש מרגש ומומלץ בהחלט

מעוניינים במפגש מרגש עם רות ? תמצאו אותה ב 053-3373621


פתחו דף נחיתה חינם