פותחת בקפה באונליין רק 100 ₪ - מהרו - 0533373621

פותחת בקפה - באונליין רק 100 ש''ח 053-3373621

הסיפור על הפותחת בקפה המקצועית

נסעתי לפותחת בקפה רות, חשבתי שאני חייבת לבדוק פעם אחת ולתמיד איך אני יצא משם.

זה בהחלט היה מדהים יצאתי מבינה יותר. קיבלתי הכוונה מאחת שיודעת, הפותחת בקפה מומלצת בהחלט לכל מי שמחפש פותחת בקפה ממרכז הארץ.

הפותחת בקפה רות מהמרכז בהחלט מדיום, כ 30 שנה בתחום. מדובר על אישה מבוגרת ואחת עם ניסיון חיים עשיר - נכדתו על רב גאון מחוץ לארץ.  יצאתי משם מלאה וחזקה יותר - בדיוק מה שהייתי צריכה.

לפתוח בקפה זה משהו שכל אחד יכול זה מגיע ממקום אחר, זה מדיום.

מה קיבלתי מהפותחת בקפה?

1. כוס קפה
2. גילוי פרטים אישיים רבים
3. התבוננות לתוך הנפש פנימה
4. הסתכלות וראייה לעתיד

כשהגעתי התבקשתי על ידי רות לא לספר על עצמי, הרי היא תראה את אלו בעצמה מהשתקפות הקפה בכוס, גילוי הפרטים התחילו לזלוג לאט לאט, עוד גילוי ועוד גילוי כולל שם ותיאור דמות.

לאחר מכן התבוננה בקפה שוב וסיפרה לי דברים מדהימים על התנהגותי ממש התבוננות בנפש פנימה - זה היה מדהים!

לקראת עיצומו של הפתיחה בקפה ראתה חזיונות בקפה שקשורים לעתיד והראתה לי ממש את הציורים בקפה וכיצד היא מסבירה אותם. ואכן הדברים היו נכונים.

פותחת בקפה 100% מה שחיפשת

מדוע לפנות לפותחת בקפה?

מדובר באישה מבוגרת, הפותחת בקפה אומרת שניתן לראות בקפה את הדמויות הפותחת בקפה יודעת להסביר את אלו. מיד לאחר ששתיתי מהכוס וסיימתי הפותחת בקפה מתחילה במונולוג של פרשנות וגילוי מידע אישי, זה המקום לומר שאני לא אחת שמאמינה אבל לאחר פגישה אחת עם הפותחת בקפה הכל השתנה.

התפיסה שלי על עולם הפותחות בקפה. התחלתי להבין את הדברים אחרת, כנראה שיש לאנשים היכולת יכולות בקריאה בקפה והוא מסביר להם את סיפור חיי בקטעים בגלוי ובנסתר.

לא כל אחד יגיע יגיע אל פותחת בקפה, יגיע מי שמכיר ומאמין בזה, ומי שלא יאמין בוודאי התקשה לא להאמין לאחר שיקבל מידע מהפותחת בקפה, מידע שגלוי רק לו ופתאום זה גלוי ונראה בכוס הקפה.

פותחת בקפה מקצועית

ביום שהגעתי לפותחת בקפה:

הגעתי אל הפותחת בקפה סקפטית ויצאתי מרוצה 100%. קיבלתי מידע עשיר וגילויים חשובים מבלי שהוצאתי מילה מפי או סיפרתי על חיי.

כשהייתי אצל הפותחת בקפה למדתי יותר על עצמי, קיבלתי המלצות ודרכים להתמודד עם השאלות שהיו לי, לאחר שקיימתי את ההמלצות שנתנה הפותחת בקפה חיי וההתמודדות הפכו לקלים יותר, הרגשתי שיש מישהו לדבר איתו שמבין אותי ומכיר אותי מבלי שיכיר אותי לפני וישפוט אותי. זה היה מפגש מרגש ומומלץ בהחלט עם רות פותחת בקפה הכי מומלצת מבחינתי.

פותחת בקפה מקצועית רק ב 100 ₪ באונליין - מבלי לצאת מהבית

 התקשרו עכשיו למספר 053-3373621 


                  שעות פעילות  א'-ה' 10:00-22:00


פתחו דף נחיתה חינם