קרקס לוקו: מופעים והפעלות קרקס לא מהעולם הזה.

מופע קרקס מבדר, לא שיגרתי לכל אירוע.

קרקס לוקו מציע מופע קרקס מהפנט, ייחודי ולא שיגרתי לכל אירוע בו יש צורך בבידור  איכותי.
מופע קרקס באורך 45 דקות של צחוק והתרגשות, במופע להטוטים ייחודיים המוגשים עם הרבה כישרון וחן ויתאימו לכל הגילאים, לקטנים כמו גם למבוגרים. מופע מבדר, המוגש עם הומור מתקשר ואינטלגנטי המציג רבות בארץ ומחוצה לה.

בנוסף הפעלות קרקס צבעוניות, אקטיביות ומאתגרות כגון: הפעלת להטוטנות, הפעלת שיווי משקל, עמדות יריד קרקסיות, הפרחת בועות סבון ענק, עמדות יצירה קרקסיות ועוד...
הפעלת להטוטנות: הפעלה צבעונית, אקטיבית ומאתגרת, שתתאים לכל הגילאים ולהפעלת קהל רב בו זמנית. תתאים לימי הולדת, אירועים קהילתיים וכל אירוע בו יש צורך בהפעלת קהל.
הפעלת שיווי משקל: כוללת נדנדות שיווי משקל והליכה על קביים.
הפעלת עמדות להפרחת בועות סבון ענקיות: הפעלה תנועתית וקסומה הממגנטת אליה ילדים בכל הגילאים.
עמדות יריד קרקסיות: אסופה של מתקנים ייחודיים הכוללים מיני גולף, עמדת קורדינאציה, עמדות התמסרות ייחודיות, עמדות קליעה מסוגים שונים ועוד...
הפעלת יצירה והכנה שלכדורי ג'אגלינג: בטכניקה המערבת יצירתיות ועבודה עם חומרים ידידותיים , כל משתתף יכין שלושה כדורים , ילמד את אופן המשחק בהם ויקח את הכדורים לביתו להמשך תירגול ואימון וכמזכרת.

שילוב של מופע קרקס מבדר ואיכותי לצד הפעלות קרקס צבעוניות, אקטיביות ומאתגרות יבטיח הרבה הנאה וצחוק בכל אירוע: ימי הולדת קרקסיים, אירועים קהילתיים, מופע לחגי ישראל, קייטנות, אירועי חברה, מופעי סוף שנה או כל מועד אחר.

פתחו דף נחיתה חינם