קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים אורגני מקצועי - בואו לקבל ייעוץ

שירותי קידום אתרים אורגני עם צוות מקצועי שיוכל למנף לך את האתר גבוהה בגוגל, חברת שיווק באינטרנט במנועי חיפוש חזקים כמו גוגל, בינג ועוד. מיתוג ברשתות חברתיות, שיווק דיגיטלי לעסקים וחברות, בצורה מאוד מקצועית, לפרטים נוספים היכנסו ל  
למה אנחנו?
אנו יודעים לבצע אופטימיזציה מלאה לאתר שלך, ליצור דוחות מקצועיים מבחינת מחקרי מילות מפתח, שיפור יחסי המרה, נעשה הכל כדי שהעסק שלך יכניס לך יותר רווחים. 

איך התחלנו ?
בתחילת דרכו היינו 2 מקדמים ותכנת, היום אנו צוות מקדמים שעובד עם כלי קידום מתקדמים כמו SEMEUSH וגם Majestic - התחלנו גם לעבוד עם WEBCEO ועוד כלים מתקדמים אחרים, אנו תמיד מנסים לשמור על קצב מול מה שקורא בעולם הקידום והשיווק במנועי חיפוש, נשמח להעניק לך את כל הידע הזה.

מה המטרות שלנו?
המטרה שלנו היא להוביל לקוחות עסקיים  כמו חברות ועסקים קטנים להצלחה בפן הרווחי שלהם, לפעמים ייעוץ בהקמה לעסק לפני שהוא מתחיל את הליך הקידום שלו במנועי חיפוש, יכול לעזור לו מאוד מבחינת המיתוג והחשיפה שלו בגוגל. אנו נשתדל להוביל אותך גבוהה למיקומים ולעזור במיתוג העסק שלך. שיווק במנועי חיפוש, זאת משימה לא פשוטה כבעבר, היום חייבים להיות מאוד מדויקים ולעשות את העבודה בדיוק יתר ובמקצועיות, כל זאת בגלל העדכונים של גוגל ושאר המנועי חיפוש. אז למה לך לא לנסות ולקבל הצעת מחיר, השאר פרטים וקבל הצעת מחיר, מבחינתך זה לא עולה כסף.

הוותק שלנו

יש לנו וותק בתחום הקידום במנועי חיפוש כבר 12 שנה, אנו מבין הוותיקים בתחום המיתוג עסקי במנועי חיפוש, צוות מקצועי שיודע לענות לכל הצרכים שלך. לא פעם פונים אלנו לקוחות ושואלים אותנו מה הידע שלכם? מה הניסיון שלכם? התשובה הכי טובה שלנו היא, בואו נפתח בפניכם את תיק הלקוחות שלנו, ונעבוד יחד לקוח, לקוח אחד אחרי  השני ונתקשר לשאול האם הוא מרוצה או לא. זאת הנקודה שבה רוב הלקוחות שתרם החליטו האם הם מעוניינים בשירותי קידום, מעוניינים לקבל הצעת מחיר כדי להשוות אותה למקומות נוספים, לנו לא מפריע שישוו אותנו, בסופו של דבר, רובם באים לסגור על חבילת קידום, בסיסית, או מורחבת, כל לקוח והצרכים שלו. אז בואו נסו, אין לכם מה להפסיד.

מה מדד השקעה שלך?

מה אנו ממליצים לך בתור עסק מתחיל?
בתור עסק מתחיל עליך להבין שדרוש יותר משאבים מבחינת "כמה כסף להשקיע במיתוג ופרסום", עליך להבין שיש תהליך מסודר שבסופו של דבר אתה מגיע לנקודה שאתה יכול סוף סוך למכור משהו. תחילה יש את הליך החשיפה, אנו מציגים את המוצרים שלך בפני הקהל הרלוונטי, ואז הם מקליקים על פוסטים בפיסבוק או במנועי חיפוש, ומגיעים לאתר שלך. יכול להיות שהתמזל מזלנו וכבר היו מכירות, אבל בדרך כלל אנו חייבים להגדיר קמפינים של רימרקטינג כדי לחזור אליהם כדי שירכשו. זאת אומרת שצריך לבצע כאן הליך שיעלה לך יותר משאבים. לצערנו אין דרך קיצור לקידם העסק באינטרנט, חייבים להשקיע כדי לקבל תוצאות. 

תוכל גם לראות תיק לקוחות שלנו באתר הכללי של קידום אתרים seo - קידום אתרים בגוגל

פתחו דף נחיתה חינם