מוצרי תינוקות

קשה לבחור מבין ים מוצרי תינוקות שמחכים לנו על המדפים, אבל כשזה מגיע לבטיחותית המבחר מצטמצם. כל מה שצריך לדעת כדי להבטיח מקסימום הגנה

למה אנו כותבים עבורכם?

לפני שלוש שנים גם אנחנו יצאנו לבחור את המוצרים שיעצבו לילדנו את החדר החדש. בגלל מחסור במודעות ובתקציב בחרנו במוצרים שנראו לנו הכי פרקטיים או שמשכו את העין. המחקר הדל והריבוי בחיקויים, הבהירו לנו עד מהרה שמי שקונה בזול משלם ביוקר. ולאחר התקף אלרגיה של בננו הבכור, עברנו על כל אחד מהמוצרים, כשהחיקויים ומוצרים שאינם עומדים בתקן הישראלי, הדואג להגן על הבריאות של התינוק, הוצאו מהחדר. לאחר משימת הסלקציה נאלצנו לצאת למשימה מחדש. כדי להימנע מהמחירים הגבוהים ברשתות שמתמחות במוצרי תינוקות, יצאנו שוב לשטח. אך הפעם הצטיידנו במודעות גבוהה יותר לתקן הישראלי ולדרישות הבטיחות בכל מה שנוגע אל מוצרי תינוקות. לפניכם המדריך המלא, שנאסף די עמל ויעזור לכם לקנות בתבונה ובבטיחות מקסימלית. 

היום חנויות התינוקות מלאים בשפע של מותגים, המתמחים בפיתוח מוצרי תינוקות המעוצבים בחן רב. אבל מאחורי החזות המזמינה, חשוב לזכור כי הבטיחות היא קריטריון הסינון הראשון שלנו. לפניכם המדריך המלא לבחירת מוצרים, אבחנה בין כאלה שנושאים תו תקן ישראלי וכאלה שיובאו מהמזרח ודילגו על הוראות הבטיחות הבסיסיות. מורה נבוכים להורה המבולבל, שמבדיל בין המוצרים שמושכים את העין לבין אלה שמחקים את הבשורה של המותגים האיכותיים והבטיחותיים באמת. למי שחוסך בזמן ורוצה ללכת על בטוח.. נזכיר לכם כי המחיר אומר הרבה על בטיחותיות המוצר. אם הוא אינו נמכר בזול וכולל תעודת אחריות מצד יצרן מורשה לילדים ולתינוקות, תוכלו להיות רגועים שבחרתם בטוח. היום אנו מתמודדים עם תפריט עשיר של מוצרים מהמזרח, שלפעמים מציגים העתק מושלם של המקור, אך עשויים מחומרים פחות עמידים ופחות בטיחותיים, שלא נבדקו כעומדים בתו התקן הישראלים והתקנים המחמירים במדינות העולם השונות. 

מותגים המתמחים מוצרי תינוקות

כדי להתמודד עם השפע על המדפים מומלץ קודם כל להוציא את המכשיר הסלולארי ולבדוק מה עומד מאחורי המותג שלפניכם. מוצרים שבאים מחברה איכותית, העומדת בסטנדרט המחמיר של התקנים הבינלאומיים, יהיו בדרך כלל חברות בעלות שנות ניסיון ופעילות מוכחת בענף. אל תתפשרו  על מחיר זול יותר. מוצרי תינוקות צריכים להיבחר בקפידה, שכן העור ושאר מערכות הנשימה והתפקוד של התינוקות הן רגישות במיוחד, ושימוש בחומרים מזיקים עלולה לגרום לנזק רב. כדי להבחין בין חיקויים לבין מותגים מקוריים, מומלץ לשאול את בעל החנות לגבי אופן הייבוא של המוצר. אם מדובר בחנות בעלת סניפים רבים אין צורך לדאוג. המודעות הרבה בנושא מונעת ייבוא של מותגים שאינם עומדים בתקן הישראלי. אך אם עצרתם בחנות פחות מוכרת, שווה לשאול את המוכר או להמשיך למוצר הבא. 

ומה מתאים לחדרי תינוקות?

אם אתם לפני מלאכת העיצוב, כשמדובר בחומרים המתאימים לחדרי תינוקות חייבים להיות זהירים כפליים. כך במקרה של בחירת סיד לקירות, צבע לרהיטים ובדים שישמשו כווילון, כריות או מחצלת. חשוב לזכור כי תינוקות הם רגישים במיוחד ולכן הימנעו משימוש בצבעים שמכילים ביספנול A, ואריגים צמריריים העלולים לספוג מזהמים לאחר שימוש קצר יחסית. אם יש לכם אפשרות, מומלץ לבחור בכותנה 100% וכמה שפחות ויסקוזה, שבמקרים מסויימת מתגליית כאלרגנית לעורו של התינוק. אם חשקה נפשכם במובייל, לתלות מעל לעריסה, הקפידו לבחור במוצר בטיחותי, ובדקו כי החוטים אינם נקרעים או מסתבכים. למעשה, כל מוצר שנתלה בחדר התינוקות, או יכול להיקרע, צריך להיבדל בשבע עיניים, על מנת למנוע תאונות בלתי רצויות או נפילה פתאומית. 

פתחו דף נחיתה חינם