פורטל האירועים הגדול

במזל טוב. פורטל האירועים הגדול.

במזל טוב. פורטל האירועים הגדול. מי שלא שם לא קיים!
במזל טוב פורטל האירועים הגדול, פותח את שעריו ועכשיו כל בעל עסק הנותן שירות לאירועים יכול להצטרף לאינדקס נותני השירות שלנו ובחינם!!!
לאחר עבודה מאומצת, פורטל האירועים הגדול "במזל טוב" יוצא לדרך וכולם מרוויחים. מטרתנו לתת במה לכל נותן שירות באשר הוא ולקדם את נותני השירותים בחינם!!! אל תפספס הזדמנות להופיע אצלנו באינדקס נותני השירות. אם לא מצאת קטגוריה מתאימה, צור עמנו קשר ונדאג להוסיף אותך לאינדקס שלנו.
באינדקס כבר נמצאים נותני שירות לאירועים בכל הארץ. אולמות אירועים גני אירועים וקייטרינג לאירועים, צלם אירועים, צלמת אירועים, טבעת לחתונה, וטבעות אירוסין, להקות חסידיות, די ג'יי ותקליטנים, הדפסת הזמנות לחתונה, שמלות כלה ושמלות ערב, אפילו שמלת כלה צנועה, עיצוב אירועים איפור כלה ותסרוקת ועוד... 

בנוסף צוות במזל טוב ישמח לבנות לכם אתר לאירוע המשלב כלים מתאימים לניהול האירוע.

אל תפספס את ההזדמנות. עם השירות החינמי שלנו ושירות המומלצים שלנו , תמצא שדרכנו תוכל בע"ה להגדיל את כמות הלקוחות שלך באופן משמעותי. האתר מעוצב ברמה גבוה ומספק שירותי קידום לעסקים הנמצאים בו. שוב! ההצטרפות לאינדקס חינמית לחלוטין. אז אל תהסס!

כתובת האינדקס והפורטל
www.bemazaltov.co.il

אז למה אתה מחכה?
צור עמנו קשר למייל bemazalt@gmail.com ונחזור אליך.

ותמיד תזכור...כל לקוח חשוב!!!


פרסום אצלנו

ההצטרפות אלינו חינמית לחלוטין אבל יש לנו גם עסקה מטורפת לכל בעל עסק שיצטרף לפרוייקט הפרסום שלנו... 
בסכום מצחיק יקבל בעל עסק שיחפוץ בכך גם פרסום בפורטל, גם דף נחיתה יחודי ומעוצב הכולל תמונות וסרטונים וגם מקדם מכירות מטורף שינתן למזמין האירוע במחיר מצחיק בשבילך. ההטבה שווה מאות שקלים ללקוח והטריק הוא שהיא משלבת בתוכה פרסום ממוקד שלך לאורחי מזמין האירוע. הבנת נכון ! אתה בעצם מרוויח פעמיים, גם נותן מתנה משתלמת מאוד ללקוח שלך, שעלת גרושים... וגם מרוויח פרסום ממוקד מטרה!!
אז כדאי לך ליצור עמנו קשר בלי התחייבות. הפתעה מובטחת!

בוא לפרסם בחינם אצלנו ואם תרצה גם פרסום ממוקד במחיר מצחיק וגם לפרגן ללקוח שלך במתנה מדהימה אל תהסס.

צור קשר עכשיו

bemazalt@gmail.com
03-6126620

פתחו דף נחיתה חינם