אורתודנטית מומחית

אורתודנטית מומחית

אורתודנטית מומחית

אורתודונטיה למבוגרים, יישור שיניים במגוון שיטות,טיפול בשיניים כלואות וטיפולי שיניים אסתטיים

פרופסור סטלה צ’אושו, המכהנת כמנהלת מחלקת האורתודונטיה בבית חולים הדסה עין כרם במקביל לניהול המרכז לאורתודונטיה, זכתה להישגים יוצאי דופן במהלך שנותיה בתחום רפואת השיניים והאורתודנטיה. נולדה ברומניה בשנת 1965, ועלתה לארץ עם משפחתה בגיל שבע עשרה. מיד לאחר השלמת בגרות מלאה בעברית בכתה יב, פנתה לתחום רפואת השיניים.

התחומים העיקרים אותם מובילה פרופסור צ’אושו הינם:

טיפול בשינייים כלואות – פרופסור צ'אושו הקימה יחד עם פרופסור אדריאן בקר במחלקה לאורתודונטיה מרפאה מיוחדת לטיפול במטופלים עם שיניים כלואות. טיפולים אלה מורכבים וממושכים ומתבצעים בשיתוף פעולה עם כירורג פה ולסת. בתחום זה פירסמה פרופסור צ’אושו את המספר הגדול ביותר של עבודות ובזכות המוניטין הלאומי והבינלאומי הוזמנה למספר רב ביותר של הרצאות וקורסים בני יום או יומיים בארץ ובעולם, באירופה, דרום אמריקה, ארה"ב ואוסטרליה.

טיפול אורתודונטי במבוגרים – במקרים בהם קיימות בעיות מורכבות של מחלות חניכיים או שיקום הפה, יש צורך בשיתוף פעולה הדוק בין אורתודונטיה למקצועות אחרים כגון: פריודונטיה, שיקום הפה, אנדודונטיה. בתחום זה הקימה פרופסור צ’אושו שתי מרפאות ייעודיות, האחת לטיפול במבוגרים בשיטות הסטנדרטיות והשנייה לטיפול במבוגרים בשיטות נסתרות – לינגואל ואינויזליין.

טיפול בילדים בעלי צרכים מיוחדים – בתחום זה היא הצטרפה לפרופסור אדריאן בקר ויחד טיפלו בבית החולים במספר רב של מטופלים שלא מתקבלים לטיפול במרפאות הרגילות, בשל חוסר שיתוף פעולה ומורכבות הטיפול. הם פרסמו מספר רב של מאמרים והעבירו הרצאות רבות ברחבי העולם.
פתחו דף נחיתה חינם