גגון לרכב

חשיבות גגונים לרכב

הרבה אנשים לא מבינים את החשיבות של הגגונים לרכב. על פניו נראה שמדובר באקססוריז מיותר אבל למעשה יש לזה חשיבות רבה במגוון מובנים. אחד המובנים הוא עבור אנשים שחשוב להם לשמור על הרכב שלהם, במיוחד כאשר מדובר ברכב יקר. כשאנשים רוצים להעביר ציוד בתוך רכב, במקרים רבים הרכב לא מספיק גדול ורחב כדי להכניס אליו את הציוד המדובר. זה קורה בעיקר כשמישהו מנסה להכניס זוג אופניים או איזה מוצר חשמלי גדול. במקרים בהם הציוד יכול להיכנס לרכב, אנשים עלולים להכניס אותו בצורה לא בטוחה לתוך המושב האחורי או לתא המטען. תזוזות הרכב יביאו לכך שהרכב יספוג פגיעות פח או הציוד עצמו יישרט או ייפגע בצורה כזו או אחרת

ישנם אף תיעודים של מקרים בהם אנשים ניסו להכניס ציוד גדול לתוך תא המטען ולפתע באמצע הנסיעה הוא נפתח והציוד נפל אל הכביש. חשוב להבין שלא מדובר רק בהפסד כספי על הנזק של הציוד אלא בסכנת חיים של ממש. במהירות נסיעה גבוהה, ציוד שנופל לכביש יכול להוות סכנת חיים מיידית וברורה. חשוב מאוד להקפיד על כללי הבטיחות ולנסוע כנדרש מבלי לסכן את האנשים האחרים בכביש. השימוש בגגוני רכב נועד שמקרים כאלו לא יתרחשו והעלות של הגגונים עצמם זניחה לעומת הרווח הגדול שבא לידי ביטוי בנסיעה רגועה ובטוחה 

מטרת הגגונים

לשם כך נועדו גגוני הרכב. גגוני רכב הם אביזרים שמתחברים לגג הרכב ומאפשרים קשירה בטוחה של ציוד גדול על גג הרכב. הציוד יכול להיות הדבר אותו אתם רוצים להעביר בצורה ישירה, או חיבור של אביזר נוסף שנועד לשנע חפצים מסוימים. למשל – ניתן לחבר לגגון הרכב מנשא אופניים ובאמצעותו לשנע זוג אחד של אופניים או יותר, בהתאם לסוג המנשא. באותה מידה, אפשר לחבר גם מנשא של קיאק או גלשן. אביזר נוסף ושימושי מאוד הוא תא חפצים \ תיק חפצים. תא חפצים אשר מתחבר לגגון הרכב מאפשר לכם להעביר אביזרים רבים ולאגד אותם בתוך תא אחד בצורה בטוחה וטובה ואף נוחה לפריקה וטעינה.

שימושים רבים

 כשיוצאים לטיולים או רוצים להעביר ציוד רב ברכב לעתים קרובות, תאי החפצים הופכים להיות שימושיים מאוד. ובאופן כללי, השימוש בגגוני הרכב הוא הכרחי לאנשים שרוצים לשמור על הציוד שלהם, וגם על הרכב. הגגונים עשויים מחומרים חזקים וטובים כך שהם עמידים בפני תנאי מזג אוויר קשים כמו שמש וגשם ויכולים להחזיק מעמד לאורך שנים. בנוסף, גגונים אוניברסלים ניתן לפרק מרכב אחד ולהעביר לרכב אחר במידת הצורך.

אם אתם תוהים בשאלה אם הרכב שלכם מתאים לגגון לרכב התשובה כמעט תמיד תהיה כן. גגוני רכב מתאימים למגוון סוגים של רכבים הכוללים רכבי מיני, רכבים משפחתיים, רכבי שטח ואף רכבים מסחריים ומוניות. לפרטים נוספים פנו לחנות חן אופן.

פתחו דף נחיתה חינם