כיצד לבחור חברת שירותי נקיון בכלל, ונקיון משרדים בפרט ?

בחירת חברת ניקיון משרדים

כל אדם אוהב שסביבתו תהיה נקייה. הניקיון משרה אוירה נעימה של רעננות והתחדשות. הניקיון הינו חלק אינטגראלי מפעילות שוטפת בכל בית ובכל משרד. כמו כן, סביבה נקייה יוצרת רושם טוב ומראה מלבב. זו הסיבה שניקיון נחוץ בכל מקום בו נמצאים אנשים. עם זאת, לא תמיד אנו פנויים לבצע פעילות חיונית זו. יכולות להיות סיבות שונות שבגללן אנו מעדיפים לשכור את שירותיהן של חברות הנקיון. הללו כבר יעשו בשבילנו את העבודה בצורה הטובה ביותר. 

גם לא לאחר שכבר החלטנו להסתייע בצוות ניקיון, הרי שחשוב לקבל הדרכה בבחירת החברה. בין האנשים מסתובבים לא מעט סיפורים על אנשים ששכרו שירותי ניקיון ולא היו מרוצים. הם קיבלו עבודה שטחית או שסבלו מנזקים בריהוט או בריצוף. זו הסיבה שחשוב מאוד לשים לב לנקודות הבאות שיעשו את הבחירה למוצלחת באמת.

® שימו לב מה הצורך שלכם- לפני שמזמינים נותן שירותי ניקיון חשוב לבדוק בעבור מה אתם מזמינים. האם מדובר בניקיון משרד, נקיון דירה חדשה או בפוליש. יש לבדוק האם קיימת התמחות ספציפית בתחום הנדרש.


מהן ההמלצות בבחירת נותן שירותי ניקיון ?

® אספו המלצות מחברים ומבני המשפחה- המקור הראשון הטוב ביותר לקבלת ייעוץ הינו קרובי משפחה וחברים טובים. האנשים הקרובים אליכם וודאי יירצו בטובתכם, ועל כן יעניקו לכם עיצה מהוגנת בלי נגיעות אישיות. בררו אצלם מה הייתה מידת שביעות הרצון שלהם משירותי הניקיון של החברות השונות. כאן, יש לשים לב למטרה שלשמה אתם מזמינים שירותי ניקיון, האם מדובר בניקיון בית פרטי, משרד או מרפאה. בכל מקום דרישות שונות ולכן חשוב לבדוק האם ההמלצה שקיבלתם נוגעת לצורך האישי שלכם.

® חיפוש באינטרנט- דרך נוספת ויעילה לחיפוש חברת שירותי ניקיון טובה הינה חיפוש באינטרנט. ברשת האינטרנט תוכלו להיכנס אל מנוע החיפוש ולמצוא שמות של עשרות חברות המתמחות בניקיון. בקליק אחד תוכלו להיכנס לאתר של החברה ולאסוף משם את כל המידע הנחוץ. תוכלו לקרא אילו שירותי ניקיון מציעה החברה ומהם הכלים העומדים לרשותה. כך, תוכלו לסנן את החברה המועדפת אשר מתאימה לצורך הפרטי שלכם. 

® מומלץ להזמין את שירותי הניקיון כמה שבועות מראש על מנת לשריין את התאריך המתאים ביותר בעבורכם. המלצה זו תקפה במיוחד בתקופת יולי אוגוסט, ראש השנה ופסח. 

® חשוב לבדוק מהם הכלים שעומדים לרשותה של החברה. פוליש מחייב שימוש במכונת פוליש, נקיון חיצוני של חלונות בבנייני משרדים דורש ציוד מיוחד. על כן, חובה לברר האם החברה אכן מחזיקה בציוד כזה. 

® כדאי לסכם את כל הפרטים בחוזה כתוב, כך תוכלו לעמוד על כך שתקבלו את כל מה שהובטח לכם. קורה לפעמים שמסכמים בעל פה משהו ולאחר מכן יש אי הסכמה או אי הבנה לגבי הסיכום, לכן חשוב להכין חוזה כתוב למניעת אי נעימויות. 

מה יש לשים לב בבחירת נותן שירותי ניקיון משרדים ?

ניקיון משרדים דורש התמחות מיוחדת. במשרד עוברים בכל יום מספר רב של אנשים אשר אינם חשים מחויבות אישית לשמירה על ניקיון המקום. במשרדים קיימים מקומות רבים שמתלכלכים תדיר, כמו המרצפות, השטיחים, הריהוט המשרדי, המחשבים, המקלדות וכמובן המטבח. על כן חשוב שנותני השירות יביאו את הציוד המתאים לניקיון יסודי של המשרדים.

כמו כן, חשוב לדעת כי חברה מקצועית לניקיון משרדים תוכל לבצע את הניקיון גם במהלך פעילותו השוטפת של המשרד. הם ידעו להתאים את סוג העבודה לזמן ולמקום המתאים מבלי לגרום הפרעה למהלך העבודה.

אם כן, כדי להפיק את מרב התועלת מהזמנת שירותי הניקיון לבית ולמשרד כדאי למלא את ההמלצות שהובאו במאמר זה.  

פתחו דף נחיתה חינם