שיפוץ חדר מקלחת

מוט פינוק למקלחת

בבואנו לבצע שיפוץ מקלחות וחדרי אמבט יש לקחת בחשבון היצע במגוון צבעים שונים של ברזים ושל כיורים אך חשובה גם ההרגשה של מי שמשתמש בחדר המקלחת או חדר האמבטיה ואיזו הרגשה תהיה לו בזמן שהוא עורך את הרחצה היומית. עד כה הכרנו את הדוש הרגיל אך הטכנולוגיה מעמידה לרשותנו מתקן מדהים ביופיו הנקרא מוט פינוק למקלחת וכל מי שמגלה אותו דואג שהמתקן הזה יותקן אצלו בחדר האמבטיה או במקלחת והרחצה הופכת לחוויה.
מוט פינוק מורכב ממוט שנתלה על קיר המקלחת ועליו קיימים ראש טוש ומזלף יד. ישנם מוטות פינוק בסגנונות שמגיעים עם ג'טים מיוחדים אשר מוציאים זרם מים בלחץ גבוה ובעקבות כך יוצרים תחושה של מסאז'.
כיום ניתן למצוא את מוטות הפינוק בסגנונות שונים כמו הסגנון הענתיקה, מוטות פינוק אשר עשויים מזכוכית בצבעים שונים ובצורות שונות, מוטות פינוק פינתיים ועוד.
מוטות פינוק לחדר אמבטיה - http://www.sivanofir.com/#!/series/5


כיורים מעוצבים

חלק מכלי הסניטציה במטבח או בחדר האמבטיה והמקלחת הם אותם כיורים מעוצבים שמספקים הן את הצד העיצובי והן את הצד השימושי.
יבוא של כיורים מעוצבים, באמצעות סיור בגלריית המוצרים ניתן לבחור בכיור המתאים לכם בצורה נוחה ומהנה במיוחד.
המוצרים נבדקים בקפדנות רבה על ידי "מכון התקנים הישראלי". הבדיקה נעשית על מנת לספק לכם את הסחורה הטובה והבטוחה ביותר לאמבטיה ולמטבח.
כיורים מעוצבים - http://www.sivanofir.com/#!/series/6

שיווק ואספקה של ברזים וכיורים

שיווק ואספקה של ברזים וכיורים היצע במגוון צבעים שונים של ברזים כמו ברז כרום, ברזי ניקל, ברז מט, ברז נחושת, ברז מוברש, ברז מושחר, ברזי זהב, הם רק הדוגמה להיצע הגדול שקיים בעולם הברזים.
היצע במגוון חומרים שונים של כיורים כמו כיורים מחרס, כיורים מנירוסטה, כיורי זכוכית ועד כיורים מפלסטיק הם רק הדוגמה להיצע הגדול שקיים בעולם הכיורים.
ברזי אמבט - קיימים שני סוגים מועדפים של ברזים לאמבטיה ולמקלחת :
אינטרפוץ וברז קיר. סיוון אופיר הינה החברה הגדולה שמספקת פתרונות וציוד רב ומגוון עצום של דגמים מקדימה את מתחריה.
שיווק ואספקה של ברזים וכיורים - http://www.sivanofir.com

ברזים מעוצבים | כיורים מעוצבים | שיווק ברזים וכיורים
שיווק ואספקת ברזים וכיורים לחדר הרחצה והמטבח
פתחו דף נחיתה חינם