שיפוצים בירושלים

שיפוצים בירושלים - מהם עבודות השיפוצים הנפוצות

המחירים הגבוהים של הדירות בירושלים משפיעים על ענף השיפוצים. בשל מחירי הדירות הגבוהים, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע שיפוצים בבית על פני קניית דירות חדשות. מומחים בענף השיפוצים מדווחים כי למעלה ממאתיים וחמישים אלף בתי אב ברחבי המדינה מבצעים שיפוצים בדירה ובתוכם כעשרות אלפי דיירים בירושלים.

שיפוצים בירושלים – שבעה שיפוצים שכיחים

כתמי רטיבות – רטיבות היא האויב של הדירות הישנות והיא נוצרת ממגוון סיבות, כשלים באיטום, פיצוץ של צנרת ישנה בקירות ועוד. אם אתם מבחינים בכתמי רטיבות, חשוב להזמין קבלן שיפוצים מיד, הכתמים אינם נעלמים לבד, להיפך, הם הולכים ומתפשטים ומגדילים את הנזקים. במקרים רבים, הטיפול ברטיבות גורר אחריו גם את החלפת הצנרת בדירה, את הריצוף, חיפויי קירות ועוד.

הריסה ושינוי מיקום של הקירות הם בין השיפוצים הנפוצים, בעיקר בדירות ישנות. הדירות הישנות בירושלים מאופיינות בחדרים גדולים ובשטח רב, ולכן אחד השיפוצים הנפוצים הוא הריסה של הקירות הקיימים וחלוקה מחדש של החלל למספר חדרים גדול יותר.

שיפוצים בגבס הם הלהיט האופנתי בעיצוב הבתים. באמצעות לוחות הגבס אפשר ליצור נישות ופינות קריאה או עבודה בבית, לבנות מדפים או ארונות בקיר, להנמיך תקרות ולהפוך כל בית סטנדרטי ורגיל לבית מיוחד עם אווירה קסומה.

בשל המצב הביטחוני ובשל דרישות הבטיחות, בעיקר באזורים הקרובים לגבול, דיירים רבים בונים חדרי ממ"ד או משפצים את המרתפים. שיפוץ המרתף כולל צביעת הקירות, הוספת נקודות חשמל, הוספת שירותים או החלפה של הניאגרות והברזים הקיימים ועוד. שיפוצי מרתפים נדרשים בכל מקום, בבתים פרטיים ובבניינים משותפים כדי להקל והנעים את השירות במקלט במצבי חירום.

סגירת מרפסות או הוספת חדרים לבית. קבלני שיפוצים נדרשים לסגור מרפסות ולהסב אותן לחדרי מגורים או להגדיל את שטח הדירה בהתאם לאחוזי הבנייה במגרש. כאשר אתם רוצים לבנות חללים נוספים, חשוב לבחור קבלן שיפוצים המתמחה בתחום. תחום השיפוצים כולל סוגים שונים ומגוונים של שיפוצים ולא כל קבלן המתמחה בשיפוץ אמבטיה או מטבח ידע לבצע בהצלחה הוספת שטח לדירה.

שיפוץ דירות כולל גם צביעה של הקירות, החלפת ריצוף או חיפויי קירות. אם אתם רוצים לחדש את מראה הדירה, לא חייבים לעבור לדירה חדשה. קבלן שיפוצים מקצועי יעניק גם לדירות ישנות מראה חדש ורענן באמצעות צבע, ריצוף, החלפה של כלים סניטריים או חיפויי קירות.

בירושלים יש הרבה בתים ישנים עם מערכות אינסטלציה בנות עשרות שנים שצברו בלאי רב. מערכות האינסטלציה הישנות גורמות לסתימות בצנרת, גורם המשבש את החיים בבית. כדי להימנע מסתימות חוזרת ונשנות מומלץ להחליף בבתים ישנים את הצנרת השחוקה בצנרת איכותית וחדשה שתחזיק מעמד זמן רב.

פתחו דף נחיתה חינם